AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Listat e postës elektronike të drejtorëve të pagave

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Listat e postës elektronike të drejtorëve të pagave

0
Adresa e Email-it për Drejtorët e Pagave
Listat e postës elektronike të drejtorëve të pagave

Lista e postave elektronike të drejtorëve të pagave përmbajnë detaje të kontaktit të personit në pozicionin e pagave. Ju mund të merrni detaje të kontaktit me personin e pagave të saktë 90%, të dhëna të kontaktit b2b. Ju mund të përdorni këtë listat e postave elektronike të drejtorëve të pagave për fushatat e marketingut me email të kompanisë suaj. Kjo do t'ju ndihmojë të sjellë shitje për kompaninë tuaj. Ju gjithashtu mund të arrini tek personat e drejtorëve të pagave me lehtësi listat me email të drejtorëve të pagave.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ka më shumë lista të postës elektronike nga kompanitë në SHBA me titullin e punës së personit të kontaktit. Nëse dëshironi të ndërtoni më shumë lista të postave elektronike për drejtorë të pagave nga SH.B.A. ose nga ndonjë vend tjetër, kështu që thjesht na tregoni për këtë. Ne do të ndërtojmë listën e postave elektronike të drejtuesve të pagave në vendin tuaj.

Kjo listë e drejtorëve të pagave ka aktualizuar kohët e fundit. Të gjithë janë drejtorë aktivë të pagave në ndërmarrjet në SHBA. Të gjithë kontaktet e verifikuar nga sistemi i verifikimit të punonjësve. Një kompensim për një klient, kështu që gjatë gjithë kohës do të merrni një listë unike. Një të dhënë nga një kompani kështu që nuk ka të dhëna kopjuar. Drejtorët aktivë të pagave 12,399 kontaktojnë në këtë bazë të dhënash. Mbi të gjitha detajet e listave të postës elektronike të drejtorëve të pagave.

Bleni Listat e E-mail të Drejtorëve të Mëdhenj të Pagave

Shuma e regjistrave: 12,399
(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Emri i kompanisë * Pllaka e punës * Adresa

* ID e emailit * Numri i telefonit * Uebfaqja e kompanisë

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 580

Listat e emailit Drejtorët e pagave Pyetje dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772