AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Baza e të dhënave e formës së gjatë

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Baza e të dhënave e formës së gjatë

0 milion
Baza e të dhënave e formës së gjatë
Baza e të dhënave e formës së gjatë

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ka publikuar kohët e fundit azhurnimin e të Dhënave të të Dhënave të Larta të Pagesës. Nëse dëshironi të merrni rezultate nga forma e gjatë e pagimit, ju mund të përdorni të dhënat tona të formës së gjatë të payday për fushatat tuaja të thirrjes së ftohtë ose fushatat e marketingut me email. Ndoshta, Baza e të dhënave e formës së gjatë Payday është një nga më të fuqishmet, duke përdorur mjetet në fushatën e marketingut në internet. Për arsyen që, forma e gjatë 90% e saktë e payday çon me të gjitha detajet e kontaktit që duan të marrin kredinë e pagës nga interneti. Pothuajse, kjo është skedar CSV dhe Excel dhe kanë CRM gati për ta ngarkuar atë në bazën e të dhënave tuaja. Ju mund t'i përdorni për dërgimin e ofertës së tipit për ta sepse këto të dhëna janë gati GDRP. Gjithashtu, Kjo bazë e të dhënave me formë të gjatë pagimi do t'ju japë një kthim të mirë të investimit për fushatat tuaja në internet. Prandaj, mund të blini këtu ndërtoni lista të shënjestruara të emailit për zonat tuaja të synuara ose më shumë kategorizon.

Merrni databazën tonë të formës së gjatë të payday Vetëm klikoni në butonin shtoni në shportë, atëherë ai do të ridrejtohet në faqen e arkëtimit, pastaj vendosni informacionin tuaj të faturimit dhe paguani këtë shumë, për këtë bazë të dhënash, atëherë do të merrni hyrjen e shkarkimit në këtë listat e bazës së të dhënave me formën e gjatë Payday. Më në fund, kontaktoni me ne për të marrë më shumë listën e emailit atë që ju nevojitet.

Blej Baza e të Dhënave me Formë të Zgjatura më të Fundit

Shuma e regjistrave: 1 Milion
(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike)

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 700

Pyetje dhe përgjigje e bazës së të dhënave me formën e gjatë të payday

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772