AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Emaileve të Shtëpive Infermiere

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Emaileve të Shtëpive Infermiere

0
Adresa Email e shtëpive të infermierëve
Lista e emailave të shtëpive të infermierëve

Lista e postave elektronike të infermierëve paraqesin një treg të madh në industrinë e kujdesit shëndetësor, Ekziston gjithashtu një rritje e kërkesës për shtëpi pleqsh. lista juaj verifikohet përmes telefonit përmes një procesi unik të verifikimit që siguron që të dhënat monitorohen në mënyrë të vazhdueshme për ndryshime për të dhënë të dhëna me cilësi të lartë. Kjo bazë e të dhënave dhe bazat e të dhënave të tjera të kujdesit shëndetësor gjithmonë janë verifikuar përmes telefonit në burim. Tona është ndërtuar duke përdorur metoda të provuara për vërtetimin e informacionit të kontaktit të kredencialeve të ofruesit, praktikat dhe demografinë e objektit, lidhjet e ofruesit dhe praktikës, të dhënat tona vërtetohen nga proceset e automatizuara dhe sytë e njeriut. Ne jemi aq të sigurt në lidhje me listat tona të kontaktit që ofrojmë një garanci saktësie 95%.

Lista e postave elektronike ka fituar shumë popullaritet si një mënyrë për përdoruesit e internetit për të vazhduar me temat që i interesojnë ata. Shumë biznese tani janë duke i përdorur ato si një mjet marketing dhe një mënyrë për të mbajtur kontakte me klientët. Ato janë kaq efektive në disa mënyra sepse janë të vështira për tu shmangur. Aktualisht, interneti ka bërë të mundur që individët të bashkëveprojnë me të afërmit, njerëzit e tjerë, bizneset, etj në çdo pjesë të botës me vetëm një klik. Lista e postave elektronike jua lehtëson ndërveprimin më të ngushtë me klientët tuaj.

Bleni shtëpitë e infermierëve Lista e kontakteve

Shtëpitë tona të infermierëve Lista e kontakteve do t'ju ndihmojë të arrini në shtëpitë e pleqve në SH.B.A. Kjo është azhurnuar kohët e fundit lista e kontakteve të shtëpive të infermierëve. Nëse dëshironi të ndërtoni një bazë të dhënash të kontakteve të shtëpive të pleqve, atëherë kjo listë do të kursejë kohën dhe paratë tuaja, sepse kjo listë postare është e ndërtuar para. Posta Shëndetësore siguron listën e postave të shtëpive infermierore të përballueshme, me cilësi të lartë, në mënyrë që të mund të fuqizoni fushatën e marketingut të emailit të biznesit tuaj me informacione të sakta, relevante, të azhurnuara të kontakteve.

Arrijnë lehtësirat, personelin infermieror dhe vendimmarrësit me listat e verifikuara të të dhënave të IQVIA, përfshirë emailet dhe shërbimet e postës elektronike. Merrni njohuri të thella në botën e shtëpive të pleqve, përfshirë llojin e faqes, gjeografinë, pronësinë dhe shumë më tepër! Shtëpi infermierësh Lista e Email -eve të Mjeteve të Kualifikuara dhe të Kujdesit Ndërmjetës. Lista e postave elektronike të Shtëpi pleqsh përfaqëson një treg të madh në industrinë e kujdesit shëndetësor, Ekziston gjithashtu një rritje e kërkesës për shtëpi për infermierë. Kjo kujdes mund të ofrohet nga ekipi i LIFE i Lartë në shumë vende, përfshirë shtëpinë e anëtarit, shtëpinë e një anëtari të familjes, a objektin e infermierisë, apo spitalin.

Ai përdor të dhëna nga Infermieria Home Compare, një program nga Qendrat për Medicare dhe Shërbime të Medicaid, i cili përcakton dhe zbaton standarde për shtëpitë e infermierisë. Lista e Vlerësimit të Objektit të Infermierisë përmban informacione të ndryshme për objektet e infermierisë që marrin pjesë në programin MO HealthNet. Marketingu në një shtëpi infermierësh është më i lehtë se kurrë me këtë bazë të dhënash të konsoliduar të emailit nga Blej një listë të shtëpive të pleqve tani. Ne do të ndihmojmë në ndërtimin e listës suaj të shënjestruar. Pothuajse kemi 15,000 rekorde b2b. Kështu që nëse e blini këtë listë do të merrni 15,000 id email gjithashtu 15,000 XNUMX emri biznesi gjithashtu adresoni edhe në internet edhe numrin e faksit edhe emrin e kontaktit. Mbi të gjitha detajet për listën e postës elektronike. Nëse keni më shumë kohë për të shpenzuar në ndërtimin e listave tuaja të shënjestruara të emailit dhe keni shpenzuar më shumë para për të marrë një bazë të dhënash të mirë me email për biznesin tuaj, kështu që ne mund t'ju ndihmojmë të merrni lista emaili me cilësi të lartë dhe të synuar.

Shuma e regjistrave: 15,000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Adresa e emailit për Shtëpi të Infermierisë
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: $ 500 (tarifë një herë)

Çmimi: $ 500

Shtëpi infermierësh Pyetjet në listën e postave elektronike dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772