AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e infermierëve me infermiere

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e infermierëve me infermiere

0
Adresa e infermierit me infermiere
Lista e infermierëve me infermiere

Lista e postave të infermierëve përfshinë vetëm informacionin e kontaktit të infermierëve në Sh.B.A. Lista e postave të infermierëve do t'ju ndihmojë të merrni me lehtësi personin infermier në Sh.B.A. duke përdorur këtë listë të postës elektronike të infermierëve. Nga data e fundit e postës elektronike deri tek mbajtja e informacionit të azhurnuar në Listën e Adresave Email të Infermierëve, ekipi i MedicoReach siguron që çdo rekord në bazën e të dhënave të jetë i vlefshëm dhe gjeneron përgjigje maksimale për fushatat tuaja të marketingut të kujdesit shëndetësor. Arritja e infermierëve për marketingun e produkteve dhe shërbimeve tuaja mjekësore dhe përcjelljen e tyre për të blerë nga ju mund të bëhet një detyrë e thjeshtë vetëm kur mbështetet nga baza e të dhënave elektronike të infermierëve, që përbëhet nga detajet e kontaktit të plotë të këtyre profesionistëve të kujdesit shëndetësor.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve kupton se kërkesat e kujdesit shëndetësor kanë krijuar një kërkesë të madhe për infermierët, ne u mundësojmë klientëve dhe organizatave mjekësore të arrijnë tek infermierët me lehtësi përmes bazës së të dhënave për postimet e infermierëve. Me databazën tonë të saktë dhe konkurruese të Email-ve të infermierëve, mund të arrini infermierë të regjistruar, infermierë praktikë të licencuar dhe asistentë infermierë në adresën e shtëpisë, adresën e shkollës, adresën e spitalit, adresën e zyrës mjekësore ose në një adresë të një shoqërie mjekësore jo të lidhur.

Lista e plotë elektronike e databazës së regjistruar të infermierëve të regjistruar ose bazën e të dhënave të licencuar të infermiereve profesionale, ose databazën e regjistruar të infermierëve të praktikuar të përparuar, përmban infermierë të cilëve u është lëshuar licencë në SHBA.

Bleni Listat e Postave të Infermiereve

Kjo Lista e postave infermiere është informacioni perfekt i kontaktit B2B mund t'ju ndihmojë të futeni me cilësi të lartë kryesore. Baza e të dhënave të fundit të postimeve siguron databazën e postave të verifikuara më të fundit të azhurnuara dhe javore të verifikuara. Ju mund të merrni drejtimet tuaja CRM dhe email në personin infermier menjëherë. Ekipi ynë i ekspertëve atje kërkoi zgjidhje organizative, shërbimin e pastrimit, programin e edukimit të infermierisë, artikullin e terapisë fizike, ose produkt ose shërbim tjetër që lidhet me shëndetin. Gjithashtu, lista jonë e emailit Garancia e dorëzimit 95% me informacion të plotë të kartave V. Ju mund të kontaktoni me ne dhe të ndërtoni listën tuaj të drejtuesve me porosi. Thjesht shkoni për të shtuar butonin e shportës dhe përpunimin e plotë të pagesës, atëherë ju merrni që ta shkarkoni menjëherë si skedar. CSV.

Shuma e regjistrave: 15,000
Lista përfshin:
Emri i biznesit
Adresa
qytet
shtet
Kodi Zip
Kontaktoni adresën e postës elektronike
Kontaktoni numrin e telefonit
Numri i faksit
adresa e faqes se internetit
Kodi Sic
Kategoria e biznesit

Lloji i skedarit: Excel, CSV
Përditësuar: Azhurnuar së fundmi

Kostoja totale: $ 500
(Tarifë një herë)
Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 500

Pyetje dhe përgjigje në listën e infermiereve në infermiere

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur