AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Baza e të dhënave të emailit në Zelandën e Re

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Baza e të dhënave të emailit në Zelandën e Re

Baza e të dhënave të postës elektronike të Zelandës së Re ka vetëm listën e informacionit për kontaktet e biznesit aktiv të Zelandës së Re. A po përpiqeni të merrni bazën e të dhënave me email të Zelandës së Re për të promovuar biznesin tuaj në internet? Mos u shqetëso, Baza e të dhënave të fundit ™ ju siguron listat më të fundit të postave elektronike 2019 të Zelandës së Re. Baza e të dhënave tona elektronike është e vlefshme dhe më e popullarizuara në botë. Ne ju ofrojmë një bazë të dhënash me cilësi të lartë Email Për të marrë udhëheqjet e shitjeve. Nëse mund të përdorni listën tonë të emailit do të fitoni më shumë para.

Baza e të dhënave të emailit të biznesit të Zelandës së Re

0
Adresa Email B2B e Zelandës së Re
Baza e të dhënave të emailit të biznesit të Zelandës së Re

Lista e postave elektronike të Zelandës së Re do t'ju ndihmojë të arrini personin e biznesit të Zelandës së Re. Mund të arrini lehtësisht te njerëzit e vendit të Zelandës së Re. Zelanda e Re është një vend me mundësi të mëdha për krijimin e biznesit tuaj. Nëse mendoni të krijoni biznesin tuaj në Zelandën e Re, atëherë mund të provoni me listën tonë të postave në Zelandën e Re.

Baza e të dhënave të emailit të biznesit të Zelandës së Re do t'ju ndihmojë të arrini njerëzit e biznesit të Zelandës së Re. Kjo bazë e të dhënave me email të biznesit në Zelandën e Re do t'ju japë 90% detaje të sakta të kontaktit të biznesit. Ju mund ta përdorni këtë bazë të dhënash për të promovuar biznesin tuaj në Zelandën e Re. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave me email në biznesin e Zelandës së Re.

Blej Lista e E-maileve të fundit të Zelandës së Re të Zelanda e Re

Shuma e rekordeve: 187, 000

(Prandaj të gjitha regjistrimet nuk përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar * Shteti

* Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Faqja e internetit adresë

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 450

Pyetje & Përgjigje e Databazës së Elektronikës së Zelandës së Re

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772