AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Prodhimit të Emaileve

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Prodhimit të Emaileve

0 Milion +
Prodhim Adresë Email
lista e prodhimit të postës elektronike

Baza e të Dhënave të Postimeve të fundit ofrojnë Blej Lista e Prodhimit të Email-ve. Një kopje për një klient. Ne do t'ju ofrojmë 100% bazën e të dhënave të duhur të sigurt. Bleni një listë me email të kompanive prodhuese në SH.B.A. për të tregtuar një gamë të gjerë të prodhuesve vendas. Bleni një bazë të dhënash prodhuese dhe na lidhni. Filloni fushatën tuaj të marketingut me email me listat tona të postave elektronike të industrisë në prodhim shumë të synuara, për komunikime efektive të marketingut dhe për të gjeneruar sa më mirë.  

Databaza e e-mailit të Prodhimit ju ndihmon të arrini te Kompanitë Prodhuese, Prodhuesit dhe vendimmarrësit në të gjithë botën. Merrni listën e personalizuar të postave sot! Kontaktoni me prodhuesit e inxhinierisë nga e gjithë bota duke përdorur bazën e të dhënave tona të postës elektronike. Merrni plumba nga SHBA, MB, Kanada, Lindja e Mesme dhe më shumë. ju mund ta shkarkoni këtë produkt, ta integroni atë në CRM tuaj, të gjeni informacionin e kontaktit që ju nevojitet (pavarësisht nëse prodhoni email, numra telefoni, numra faksi, adresa postare, tituj, emra ose të gjitha më lart), dhe pastaj dërgoni me email që janë ka më shumë të ngjarë të rezultojë në shitje B2B. 

Filloni marketingun te njerëzit e duhur menjëherë. Proceset tona manuale dhe të automatizuara sigurojnë që lista jonë premium e kompanive prodhuese amerikane të jetë e saktë dhe azhurnuar shpesh. Nëse dëshironi të kontaktoni me prodhuesit, listat e postës elektronike nga latestdatabase.com janë ato për t'u përdorur. Kështu që tani filloni fushatat tuaja në prodhim. Mbi të gjitha detajet për listën e postës elektronike. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient. Shihni më shumë detaje

Blej Lista e Emailit të Prodhimit

Shuma e regjistrave: Mbi 1 M

Lista e përfshirë:

  • Emri i Kontaktit
  • Adresa
  • qytet
  • shtet
  • Kodi Zip
  • Numri i telefonit
  • Numri i faksit
  • Email adresa
  • Faqja e internetit
  • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: $ 5000 (tarifë një herë)

Kostoja totale: $ 5,000

Prodhim Lista e Email Pyetje & Përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne sigurojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të ndërtoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave në shënjestër nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

buton whatsapp-min