AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike të oficerit të huasë

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike të oficerit të huasë

0
Adresa e emailit për oficerin e kredisë
lista e postës elektronike të oficerit të kredisë

Lista e postës elektronike të oficerit të kredisë do t'ju ndihmojë të gjeni detajet e kontaktit të duhur të oficerëve të kredisë. Ju mund të gjeni listat e postës elektronike të oficerit tuaj të kredisë për vendin e duhur. Lista e postës elektronike të oficerit të huasë mbledh të gjitha informacionet siç janë emri i kredisë, adresa, faqja e internetit, adresa e emailit, telefoni, etj.

Baza e të dhënave tona është përshtatur për të përmbushur nevojat e biznesit tuaj dhe ndihmon në ekzekutimin e biznesit më fitimprurës përpara konkurrencës tuaj. Kjo listë e ndërmjetësve të huasë shtëpiake dhe oficerëve të huasë nuk janë vetëm një shfaqje konvencionale më pak! Kjo është një listë e blerësve dinamikë të uebit në industrinë e huasë shtëpiake që digjen përmes parave të gatshme, promovimi, programimi, administrata dhe qielli janë kufiri prej andej.

Informacione të plota me mesazhe të gjitha, 100% fillimisht marrin dhe konsistojnë. Vendosni drejtimet dhe administratat tuaja në këtë listë. Nëse dëshironi të arrini qëllimin tuaj përmes një baze të dhënash kredie, atëherë duhet të përdorni listën tonë të postës, sepse lista jonë e postimeve është e vlefshme, e freskët, azhurnuar dhe opt.

Lista e bazës së të dhënave për zyrtarin e kredisë

Adresa e emailit për kontaktin e oficerit të kredisë do t'ju ndihmojë të arrini personin e duhur të oficerit të kredisë. Nëse mendoni të ndërtoni një listë të kontakteve të oficerit të kredisë, atëherë ju rekomandoj të provoni me këtë listë të kontakteve të oficerit të huasë, sepse ai premton kështu që do të kursejë kohën dhe paratë tuaja. Zyrtari i Kredisë mund të shtojë kohë pas kohe REALTORS ose partnerë të tjerë të biznesit në bazën e të dhënave të tyre me të cilët ata kanë pasur kontakte offline, të tilla si takim ballë për ballë. Zyrtari për hua për pasuri të patundshme dhe lista e brokerave të hipotekave ka të gjitha informacionet e nevojshme të kontaktit që ju nevojiten . Me këtë listë të lehtë për shkarkim dhe plotësim të postës elektronike, ju mund të gjeni informacionin e kontaktit që ju nevojitet për t'u lidhur me oficerët e huasë, agjentët dhe më shumë. Lista e postave të të dhënave të zyrtarëve të huanëve profesionalë përfaqëson profesionistët e biznesit që i kushtohen karrierës dhe industrisë së tyre. .

Shuma e regjistrave: 42,000

Lista përfshin:

Emri i biznesit
Adresa
qytet
shtet
Kodi Zip
Adresa e emailit për kontaktin e biznesit
Kontakti i biznesit Numri i telefonit
Numri i faksit të biznesit
adresa e internetit
Kodi Sic
Kategoria e biznesit
Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar: Azhurnuar së fundmi

Kostoja totale: $ 700

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 700

Pyetje dhe përgjigje në listën e postës elektronike të oficerit të huasë

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772