AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Arkitektëve

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Arkitektë Lista e postave elektronike

0
Arkitektët Adresa Email
Lista e Arkitektëve

Lista e e-mailve të arkitektëve ka përfshirë të gjitha detajet e kontaktit të arkitektëve nga SH.B.A. Ju mund të arrini tek arkitekti lehtësisht duke përdorur listën e postimeve të arkitektëve tanë. Në këtë listë, ju do të merrni të gjitha detajet e kontaktit të arkitektëve si emri, adresa, adresa e emailit të arkitektit, informacioni telefonik etj që mund të përdorni për t'i arritur ato.

Lista e Arkitektëve do të kursejë kohën tuaj dhe paratë, sepse ne kemi paraprakisht këtë listë, kështu që nëse ju mund të blini këtë listë të Arkitektëve, atëherë ju duhet të kurseni kohë dhe para. Po ashtu nëse doni të merrni listën e arkitektit në Evropë dhe vendet e tjera, ju lutemi na tregoni se kemi edhe një listë nga vendet e tjera.

Listat e postimeve të Arkitektëve tanë bashkojnë detajet e kontaktit të plotë të arkitektëve, stilistëve dhe inxhinierëve të licencuar në fusha të ndryshme, të cilat përfshijnë dizajnin e brendshëm, ndërtimin, ndriçimin dhe shumë më tepër, këta drejtues të afarizmave të lartë janë të përfshirë në të gjitha fazat e projekteve të ndërtimit. Në listat e postave dhe listat e postave elektronike, shërbimet e arkitekturës së databazave të fundit, ju mund të arrini profesionistë të biznesit të lartë, stilistë dhe kontraktorë në fusha të ndryshme, duke përfshirë dizajnin e brendshëm, ndërtimin, ndriçimin, dhe më shumë.

Bleni Arkitektët Lista e Emailit

Shuma e regjistrave: 23,000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Adresa e emailit arkitekt
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: 800 $ (tarifë një herë)

Çmimi: $ 800

Një Lista e Postës Elektronike dhe Bazës së të Dhënave të të Dhënave të Elektronikës dhe Drejtorisë së Uebsajtit të Arkitektëve pritet të përmbajë emrat dhe adresat që janë regjistruar siç duhet nga personi juridik përkatës, Ata gjithashtu mund të jenë nën Zyrën e Rregullatorit Skocez, ose, në mënyrë alternative, Komisioni për Irlandën Veriore . Baza e të dhënave në internet, Drejtoria dhe Lista e postës elektronike të Arkitektëve me Adresa Email.

Kështu që ndërsa do të kurseni biznesin tuaj mjaft para, që përndryshe do të shpenzoheshin në produktet ose shërbimet tuaja pa ndonjë sukses suksesi, një listë ju siguron adresat e postave elektronike të zgjedhura dhe të përpiluara me përpikmëri të stilistëve të brendshëm amerikanë, kështu rritën sigurinë e suksesit.
Baza e të dhënave e postës elektronike të arkitektëve tanë të arkitektëve është banka më e plotë e informacionit të marketingut që ju lejon të merrni mesazhin tuaj në të gjithë kombet më të fuqishëm dhe më të respektuar të njerëzve të biznesit.

Kjo bazë e të dhënave arkitektonike premium për arkitektët, si një ndërtesë që krijon një arkitekt, është e qetë dhe e dobishme; është plot me numra të drejtpërdrejtë të telefonit, adresat e postës elektronike të arkitektëve, adresat e postës, dhe më shumë. Companydo kompani ka një listë të shitjeve të mundshme, marrëveshjeve të mbyllura, informacionit të kontaktit për njerëzit që dëshironi të përdorni produktet tuaja dhe një listë të arkitektëve që kanë specifikuar tashmë produktet tuaja.

Arkitektura Lista e marketingut me email është një bazë e madhe e të dhënave e adresave të postës elektronike me qëllim të përmirësimit të fushatave të komunikimit dhe listës së postës elektronike. Nëse keni oferta si pajisje për ndërtim, pajisje arti dhe zyra, pajisje elektronike, biznesi dhe shërbime financiare, pako softuerësh, etj, atëherë Prospektet e Arkitektëve Arkitektët Lista e postave mund t'ju lehtësojë që të arrini lehtësisht tek vendimmarrësit kryesorë në industrinë e arkitekturës në të gjithë botën.

Arkitektët Lista e pyetjeve dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772