AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Email i avokatit

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Email i avokatit

0
Adresa Email e avokatit
Email i avokatit

Baza e të dhënave të emailit të avokatëve do t'ju ndihmojë të merrni të gjitha detajet e kontaktit të avokatit nga SH.B.A. Do të merrni me këtë listë të postës së avokatit të gjithë emrin e avokatit, adresën, numrin e telefonit të avokatit, adresën e postës elektronike të avokatit, etj. Baza e të dhënave të emailit të avokatëve deri më tani të azhurnuar dhe pastruar listën e postave elektronike të avokatit.

Si mund të përdorin bizneset me listat e postave të Avokatëve Tregtarët shpesh vënë në dyshim arsyetimin për të investuar në listat e postave elektronike të avokatëve, veçanërisht kur ato kanë shërbimet ideale, një listë të audiencës në shënjestër dhe madje edhe një bazë të dhënash ekzistuese të marketingut. dhe avokatët sigurojnë që ju mund të kontaktoni drejtpërdrejt me drejtuesit përkatës ligjorë të nivelit të lartë botëror dhe klientët e ardhshëm.

Kontaktohuni lehtësisht me firmat e mëdha ligjore dhe vendimmarrësit kryesorë të tyre me bazën e të dhënave me kontakte shumë të sakta dhe 100% të verifikuara me potencial të lartë të avokatëve dhe avokatëve nga e gjithë bota. Me Prokurorin tonë të hulumtuar mirë - Avokatët e emailit dhe listat e postave, avokatët më të njohur nga firma të larta ligjore në të gjithë botën.

Lista e bazës së të dhënave për avokatët për shitje

Email-i i avokatëve ka përfshirë të gjitha informacionet e kontaktit të avokatit në SH.B.A. si emrin e avokatit, adresën, adresën e postës elektronike, telefonin, etj. Këtu janë mbledhur të gjitha informatat e avokatit në mënyrë që njerëzit të marrin lehtësisht informacionin e avokatëve. Nëse doni të merrni listën maksimale të avokateve të avokatëve, duhet të përdorni listën tonë të postës, sepse e gjithë lista jonë e postave është e vlefshme, azhurnimet dhe zgjedhni.

Baza e të dhënave të avokatit të avokatëve do t'ju ofrojë të gjithë listën e kontakteve të firmës juridike. Ju gjithashtu mund të merrni adresën personale të avokatit. Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju siguron të dhëna elektronike përmes titujve të punëve. Adresat tona të postës elektronike të avokatit janë të dyfishta dhe të pastra. Të gjitha regjistrimet tona përfshijnë adresat e postës. Ju gjithashtu mund të merrni adresë emaili personal për ju klient të mundshëm.

Shuma e regjistrave: 50,000

Lista përfshin:

Emri i biznesit
Adresa
qytet
shtet
Kodi Zip
Adresa e emailit për kontaktin e biznesit
Kontakti i biznesit Numri i telefonit
Numri i faksit të biznesit
adresa e internetit
Kodi Sic
Kategoria e biznesit
Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar: Azhurnuar së fundmi

Kostoja totale: $ 1000

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 1000

Pyetje dhe përgjigje me email të avokatit

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur