AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Baza e të dhënave email në Itali

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Baza e të dhënave email në Itali

Baza e të dhënave elektronike të Italisë për promovimin e biznesit tuaj në Itali. Kemi një bazë të dhënash të mirë me email nga Italia. Nëse keni më shumë kohë për të shpenzuar në ndërtimin e listave tuaja të shënjestruara të emailit dhe keni shpenzuar më shumë para për të marrë një bazë të dhënash të mirë me email për biznesin tuaj, kështu që ne mund t'ju ndihmojmë të merrni lista emaili me cilësi të lartë dhe të synuar. Ju mund të përdorni databazën tonë të postës elektronike në Itali për biznesin tuaj. Baza e të dhënave me email në Itali do t'ju ndihmojë të arrini me lehtësi biznesin italian ose personin konsumator. Ju mund të përdorni këtë bazë të dhënash me email në Itali në fushatat tuaja të marketingut me email.

Baza e të Dhënave të Fundit të Postave ka miliona të mbledhur të dhëna italiane të biznesit dhe konsumatorit nga e cila mund të bëhen identiteti juaj në sektorin e marketingut online. Përparësitë e kësaj kompanie janë të dukshme. Kjo kompani ka një listë të organizuar të të dhënave voluminoze; mund të merrni çdo lloj baze të dhënash emaili nga kjo dyqan sipas kërkesave tuaja. Evropa është një vend i mirë për krijimin e biznesit tuaj në këtë fushë. Pra, nëse doni të promovoni biznesin tuaj në Evropë, atëherë duhet të përdorni listën e postave në Itali sepse Italia është vendi më i rëndësishëm nga Evropa.

Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Itali

0
Adresa Email B2B e Italisë
Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Itali

Baza e të dhënave të postave elektronike të biznesit në Itali përmbajnë vetëm informacione aktive të kontaktit të biznesit në Itali. Do të merrni bazën e të dhënave me email të biznesit 10,000,00 Itali nëse blini këtë listë emaili. Ju mund të përdorni këtë bazë të dhënash të biznesit në Itali të biznesit për marketingun e emailit të kompanisë suaj, gjithashtu fushata të thirrjes së ftohtë. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave të postës elektronike të biznesit në Itali.

Blej Lista e E-maileve të B2B të Italisë së Bardhë dhe të Freskuar

Shuma e rekordeve : 860,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Mosha * adresa * Adresa Email

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 350

Baza e të dhënave për konsumatorët në Itali

0
Adresa Email B2C e Italisë
Baza e të dhënave për konsumatorët italianë

Baza e të dhënave të emailit të konsumatorëve italianë përmbajnë të gjitha detajet e kontaktit personal të njerëzve në Itali. Do të arrini tek njerëzit e Italisë me këtë bazë të dhënash italiane për konsumatorët. Ju gjithashtu mund të ndërtoni bazën e të dhënave tuaja elektronike dhe specifike të emailit të konsumatorit në Itali nga ne. Ne gjithashtu ju ndihmojmë të menaxhoni fushatat tuaja të postës në Itali.

Blej Lista e E-maileve të B2C të Italisë së Bardhë dhe të Përditësuar

Shuma e rekordeve: 3,000,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Adresa e moshës *

* Adresa Email * Ip adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 350

Itali Pyetje dhe Përgjigje e Baza e të dhënave elektronike

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772