AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Faksave të Biznesit në Itali

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Tani marketingu i faksit është teknikë shumë e rëndësishme për promovimin e produkteve tuaja në internet. Nëse keni një listë të mirë të numrave të faksit, atëherë mund të sjellni një plumb të mirë shitje për biznesin tuaj nga marketingu i faksit. Nëse mund të krijoni një fushatë për transmetimin me shumicë të faksit, kështu që do të keni sukses të mirë. Më shumë person i nivelit të lartë kontrolloni rregullisht faksin, kështu që nëse ju dërgoni atyre faks me ofertën e kompanisë tuaj dhe nëse ju pëlqen oferta juaj, ata duhet të kontaktojnë me ju. Kjo është marketing faksi është mënyra e mirë për të promovuar biznesin tuaj.

Baza e të dhënave më të fundit të Postimeve është një nga burimet më të njohura dhe më të mëdha për listën e faksit. Nëse doni të merrni një listë të vlefshme dhe të saktë të marketingut të faksit, atëherë mund të shihni listën tonë të të gjithë numrave të faksit. Ne ju ofrojmë listën më të mirë të transmetimit të faksit. Ne kemi listën e faksit të biznesit në SHBA, Kanada dhe më shumë listë të transmetimit të faksit të vendit. Do të merrni vetëm listën e numrave të faksit të kontaktit të personit të nivelit më të lartë të kompanisë.

Lista e Faksave të Biznesit në Itali

K
Lista e faksit në Itali B2B
Lista e Faksave të Biznesit në Itali

Procesi i Lista e Faksit për të bashkangjitur numrat e tanishëm të faksit duke përputhur me bazën e të dhënave tona optike dhe duke dhënë ndeshjet më të azhurnuara. Lista e Faksave të Biznesit në Itali është e përsosur për t'ju siguruar informacionin e kontaktit që ju nevojiten.

Kemi më shumë numra faks biznesi se çdo përpilues tjetër, dhe listat tona të faksit janë të garantuara të jenë 97% të sakta. Merrni mundësinë e përdorimit të numrave më të saktë të faksit se çdo burim tjetër i listës në treg. Ne do t’ua dërgojmë specialet tuaja ditore në faksin tuaj çdo ditë, nga e Hëna deri të Premten.

Blini Listat e Fakteve të Biznesit në Itali të Freskuara dhe të Azhurnuara

Shuma e regjistrave: 215K

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 1,050

LISTA E FAZIT T BIZNESIT ITALI

Dërgimi i reklamave me faks në perspektivat e synuara është qëllimi i vetëm i kompanisë për të bindur klientët e tyre për të blerë produktet dhe shërbimet e tyre. Baza e të Dhënave të Postave të Fundit ose Latestdatabase.com garantoi 100% listë të mjaftueshme të numrave të biznesit të faksit për t'i bërë klientët të kënaqur me produktet e ofruara.

Zgjedhja, lista e numrave të biznesit të faksit në Itali do të jetë një avantazh për marketingun e faksit në drejtuesit tuaj të synuar, në mënyrë që të keni mundësinë të keni një promovim efektiv për produktet tuaja, i cili nga ana tjetër për rritjen e shitjeve tuaja në afat të gjatë. Shërbimet që ofrojmë janë me kosto të ulët për përfitimin tuaj pasi ju jeni të garantuar të merrni shërbimet më të mira, pasi ne i kuptojmë dhe i përgjigjen nevojave të klientëve tanë.

Lista e numrave të faksit të biznesit në Itali nga Baza e të Dhënave të Postave të Fundit ose funditdatabase.com përbëhet nga sa vijon:

  • 215,000 rekorde të azhurnuara të sakta të mbledhura nga burim i ndryshëm i besuar
  • Ju ofron një çmim të përballueshëm i cili arriti në 1,050 dollarë
  • Një pagesë dhe fikse pagese
  • Një program i menjëhershëm i shkarkueshëm i cili mund të jetë një format skedar Excel CSV
  • Ju mund të zgjidhni ndonjë nga mënyrat e pagesës të cilat janë më poshtë;
  • Karta Visa, Master card, Paypal, skrill, Western Union dhe më shumë mënyra pagese që mund të paguani për lehtësinë tuaj.

Pyetje & Përgjigje Lista e Faksave të Biznesit në Itali

Kur numri i faksit çon në azhurnimin e fundit?

Do muaj ne azhurnojmë listën e numrave të faksit. Ne ndërtojmë listën tonë të faksit nga më shumë burime. Kështu që pasi të kemi marrë të dhëna faksi çdo muaj, ne bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohet lista e marketingut të faksit?

Pasi të bëni porosinë brenda orëve 4, lista juaj e numrave të faksit do të dorëzohet dhe për udhëheqjen e numrit të faksit të kontaktit, ne marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Whatfarë është saktësia e listës së transmetimit të faksit?

Ne ju ofrojmë numrat e faksit me saktësi 95%. E gjithë numri i faksit tonë të kontaktit është i verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloj liste të marketingut të faksit ju ofroni?

Ne ofrojmë numrin e faksit të biznesit gjithashtu të dhënat e listës së numrave të faksit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë nga informacionet e kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Kjo listë e transmetimit të faksit sjell epërsinë e shitjeve?

Po lista jonë e transmetimit të faksit sjell çojë më të mbyllur të shitjeve për kompaninë tuaj.

Përdor listën e marketingut të faksit për ndonjë platformë crm?

Po ju mund të përdorni listën e marketingut të faksit në çdo platformë crm.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes nga 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e listës së transmetimit të faksit. I gjithë numri i faksit të kontaktit është 95% i saktë. Nëse merrni më shumë se 5% numrin e faksit, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin e faksit tonë të kërrusur. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e marketingut të faksit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për listën tuaj të numrave të porositur të faksit.

Lista e transmetimit të Faksit keni leje?

E gjithë lista jonë e transmetimit të faksit të kontaktit është një bazë lejesh dhe GDRP gati.

Cila është lista juaj e marketingut të faksit Burimi?

Burimi ynë i listës së marketingut të faksit është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e faksit nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin. Ne ndërtojmë listën e numrave të faksit nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Whatfarë qëllimi e përdorim këtë listë të numrave të transmetimit të faksit?

Ju mund të përdorni këtë listë të numrave të transmetimit të faksit për të krijuar kompaninë tuaj marketingun e faksit ose fushatat e transmetimit të faksit.

Lista e numrave të faksit është gati për të përdorur transmetimin e faksit?

Po lista jonë e numrave të faksit është e gatshme për të përdorur fushatat e transmetimit të faksit. Nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave të faksit për transmetimin e faksit, është gati ta përdorni për të transmetuar sistemin.

Drejtuesit e lidhur