AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Baza e të dhënave të emailit në Irlandë

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Baza e të dhënave të emailit në Irlandë

Databaza e emailit në Irlandë me listat e informacionit të marketingut të biznesit dhe konsumatorit. Ne jemi burimi më i mirë për blerjen e listës postare për bazën e të dhënave të emailit në Irlandë. Nëse mund ta blini këtë bazë të dhënash për email në Irlandë, kështu që të keni mundësinë të arrini personin e biznesit në Irlandë.

Dëshiron të marrësh bazën e të dhënave direkte me email? Shtë mirë të dihet për ju që Baza e të dhënave të fundit ka filluar bazën e të dhënave të drejtpërdrejtë me email, ku detaje përfshijnë adresën e postës. Ne kemi një bazë të dhënash të përpunuar të emailit b2b dhe b2c Irlandë. Baza e të dhënave të fundit mund t'ju ndihmojë të merrni qëllimin që dëshironi të bëni në sektorin e marketingut në internet. Ju mund të merrni mirë bazën e të dhënave të postës elektronike nga këtu.

Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Irlandë

0
Adresa Email B2B e Irlandës
Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Irlandë

Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Irlandë përmban vetëm informacione aktive për kontaktin e biznesit në Irlandë. Ju do të përdorni këtë bazë të dhënash për biznesin në Irlandë për promovimin e biznesit tuaj në Irlandë. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave të emailit të biznesit në Irlandë.

Blej Lista e Elektronikeve B2B të Azhurnuar më të Fundit

Shuma e rekordeve :100,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar * Shteti

* Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Faqja e internetit adresë

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 350

Baza e të dhënave për konsumatorët në Irlandë

0
Adresa Email B2C e Irlandës
Baza e të dhënave për konsumatorët në Irlandë

Baza e të dhënave të konsumatorëve në Irlandë ju ofron të gjitha detajet personale të kontaktit personal të Irlandës unike dhe aktive. Ju mund të arrini tek Irlanda njerëz lehtësisht nga kjo bazë e të dhënave elektronike të konsumatorëve në Irlandë. Do të merrni të gjitha detajet e personave vendas në Irlandë. Informacione të sakta 90% në këtë bazë të dhënash. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave të emailit të konsumatorit në Irlandë.

Blej Lista e postave elektronike të B2C të azhurnuar më të fundit

Shuma e rekordeve: 200,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Adresa * Mosha * Adresa e E-mail * IPadresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Pse Baza e të dhënave me email në Irlandë është më e mira

 • Nëse më shumë se 10% të postave elektronike kthehen, ne do t'ju ofrojmë kredi për më shumë të dhëna.
 • Brenda minutave 120, mund të shkarkoni një bazë të dhënash të kontakteve dhe të filloni lidhjen me audiencën tuaj.
 • Të dy proceset automatike dhe manuale sigurojnë saktësinë e listave tona të verifikuara nga njeriu.
 • Lidhuni me menaxherë të nivelit të lartë në kompani në SH.B.A., Kanada, Evropë, Azi, dhe më shumë.
 • Mos u shqetësoni të kontaktoni gjenerikët (siç është kontakti @). Me listat tona, ju mund të dërgoni me email njerëz të vërtetë.
 • Lista e cilësive të postës elektronike i lejon bizneset të bëjnë lidhje B2B për një çmim jashtëzakonisht të ulët.
 • Shkarkoni listën tuaj si një skedar. CSV, integrojeni atë në CRM tuaj dhe filloni rrjetëzimin.
 • Ekipi mbështetës i drejtpërdrejtë 24 / 7.

Irlandë Pyetje dhe Përgjigje e Baza e të dhënave elektronike

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772