AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Listat e postës elektronike të Indisë

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Listat e postës elektronike të Indisë

Lista e postave elektronike elektronike përmbajnë listat e postave elektronike të biznesit në Indi edhe listat e postave elektronike të konsumatorëve në Indi. Do të merrni vetëm detaje të kontaktit personal të biznesit aktiv, por edhe nga listat e postave elektronike të Indisë. Nëse dëshironi të promovoni biznesin tuaj në Indi, atëherë kjo listë do t'ju ndihmojë të sjellni shitje për kompaninë tuaj.

Blej këtu Lista elektronike të e-mailit. Lista e postave elektronike. India ka të gjitha llojet e bazave të të dhënave elektronike të postës elektronike nga India. Listshtë listë e veçantë e-mail, kjo listë nuk ka listë të përziera me email. Baza e të dhënave indiane ka ndarje sipas kategorisë së biznesit.

Baza e të dhënave të postës elektronike të biznesit

0
Adresa e postës elektronike B2B
Lista e postave elektronike B2B

Lista e postave elektronike b2b do t'ju ndihmojë të arrini njerëzit e biznesit në Indi. Ju mund t'i dërgoni ofertat tuaja të shërbimit, produktet që ofrojnë për njerëzit në Indi me këtë listë elektronike emaili b2b. Nëse dëshironi të krijoni biznesin tuaj në këtë vend, atëherë mund të përdorni fushatat e marketingut me postë pasi rezultatet që do t'ju japin vizitorë të mirë sjell edhe shitje për kompaninë tuaj. Prandaj e rekomanduam këtë listë. Mbi të gjitha detajet e listave të postave elektronike b2b indiane.

Bleni Lista e postave elektronike B2B

Shuma e regjistrave: 500,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar

* Shteti * Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 250

Baza e të dhënave të emailit për konsumatorët indiane

0
Adresa e postës elektronike B2C
Baza e të dhënave për konsumatorët në Indi

Databaza e e-mail për konsumatorët në Indi do t'ju ndihmojë të arrini njerëzit e konsumatorit në Indi. 90% detaje të sakta të kontaktit në këtë bazë të dhënash. Mbi të gjitha detajet e databazës së emailit të konsumatorit në Indi.

Bleni Lista e postave elektronike B2C

Shuma e regjistrave: 20,000

(Të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Mosha * adresa * Adresa Email

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 350

Pyetje dhe përgjigje për listat e postave indiane

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772