AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Faksave të Konsumatorëve në Indi

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Faksave të Konsumatorëve në Indi

0
Numrat e Faksit të Konsumatorëve në Indi
Lista e Faksave të Konsumatorëve në Indi

Marketingu i faksit është një nga mënyrat me kosto më efektive dhe të drejtpërdrejtë për promovimin e produkteve ose shërbimeve tuaja. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ofron listën më të fundit të faksit të konsumatorëve në Indi për të ndihmuar tregtarët të shfrytëzojnë risitë më të fundit në teknologji për të maksimizuar ROI nga fushatat e transmetimit me shumicë të faksit. Baza e të dhënave e Faksit mund t'ju ndihmojë të gjeneroni klientë të rinj për biznesin tuaj me fushatat tona të prishjes së faksit.

Përdorni fushatat tona për shpërthimin e faksit për të dërguar gazeta të kompanisë, memorandume për klientët ose furnitorët ose për të marrë drejtime të reja biznesi. Shërbimi kryesisht ka për qëllim bizneset, pasi individët kanë mbrojtje sipas ligjit dhe nuk duhet të marrin fakse të shitjes dhe marketingut, përveç nëse ata kanë dhënë lejen paraprake.

Blini Lista e Numrave të Faksit të Indisë B2C

Shuma e regjistrave: 5000

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 1050

LISTA E KONSUMATIT T IND KONSUMATORIT TIA INDIA

Lista e faksit të konsumatorëve në Indi është një ofrues i lirë, praktik dhe me kosto efektive të numrave të faksit të konsumatorit. Sigurimi i listës së numrave të faksit me cilësi më të mirë të marrë nga burimi i besueshëm dhe faqet për ilaçin për biznesin i cili kërkon një listë të përsosur të numrave të faksit në të gjitha perspektivat e synuara.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve ose newdatabase.com është një kompani që mund të sigurojë një shërbim shumë të besueshëm, ju duhet të angazhoheni shërbimi i vetëm i të cilit është të ofrojë numra të faksit të vërtetë dhe specifik të konsumatorit. Lista e faksit të konsumatorëve në Indi është lista më e azhurnuar dhe më e vlefshme e faksit sesa ofruesit e tjerë të listave.

Lista e faksit të konsumatorëve në Indi nga Baza e të Dhënave të Postave të Fundit ose funditdatabase.com përfshin këto nga sa vijon:

  • 5,000 të dhëna të përsosura të azhurnuara të mbledhura nga burim i ndryshëm i besueshëm të konsumatorit
  • Ju ofron një çmim të arsyeshëm i cili arriti në 1,050 dollarë
  • Një pagesë dhe fikse pagese
  • Një program i menjëhershëm i shkarkueshëm i cili mund të jetë një format skedar Excel CSV
  • Metodat e Pagesës: Kartë Visa, Master card, Paypal, Skrill dhe Western Union
  • Vizitoni faqen tonë të të Dhënave të Më të Vërteta të Postave ose të funditdatabase.com për më shumë informacion.

Një sit i përsosur për listën e faksit të konsumatorëve në Indi, të dhënat më autentike për plotësimin e nevojave tuaja në lidhje me listën e numrave të faksit të konsumatorit, e cila një ndihmë e madhe për tu rritur më shumë në qëllimin tuaj të marketingut të faksit.

Pyetje & Përgjigje Lista e Faksit të Konsumatorëve

Kur numri i faksit çon në azhurnimin e fundit?

Do muaj ne azhurnojmë listën e numrave të faksit. Ne ndërtojmë listën tonë të faksit nga më shumë burime. Kështu që pasi të kemi marrë të dhëna faksi çdo muaj, ne bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohet lista e marketingut të faksit?

Pasi të bëni porosinë brenda orëve 4, lista juaj e numrave të faksit do të dorëzohet dhe për udhëheqjen e numrit të faksit të kontaktit, ne marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Whatfarë është saktësia e listës së transmetimit të faksit?

Ne ju ofrojmë numrat e faksit me saktësi 95%. E gjithë numri i faksit tonë të kontaktit është i verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloj liste të marketingut të faksit ju ofroni?

Ne ofrojmë numrin e faksit të biznesit gjithashtu të dhënat e listës së numrave të faksit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë nga informacionet e kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Kjo listë e transmetimit të faksit sjell epërsinë e shitjeve?

Po lista jonë e transmetimit të faksit sjell çojë më të mbyllur të shitjeve për kompaninë tuaj.

Përdor listën e marketingut të faksit për ndonjë platformë crm?

Po ju mund të përdorni listën e marketingut të faksit në çdo platformë crm.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes nga 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e listës së transmetimit të faksit. I gjithë numri i faksit të kontaktit është 95% i saktë. Nëse merrni më shumë se 5% numrin e faksit, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin e faksit tonë të kërrusur. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e marketingut të faksit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për listën tuaj të numrave të porositur të faksit.

Lista e transmetimit të Faksit keni leje?

E gjithë lista jonë e transmetimit të faksit të kontaktit është një bazë lejesh dhe GDRP gati.

Cila është lista juaj e marketingut të faksit Burimi?

Burimi ynë i listës së marketingut të faksit është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e faksit nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin. Ne ndërtojmë listën e numrave të faksit nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Whatfarë qëllimi e përdorim këtë listë të numrave të transmetimit të faksit?

Ju mund të përdorni këtë listë të numrave të transmetimit të faksit për të krijuar kompaninë tuaj marketingun e faksit ose fushatat e transmetimit të faksit.

Lista e numrave të faksit është gati për të përdorur transmetimin e faksit?

Po lista jonë e numrave të faksit është e gatshme për të përdorur fushatat e transmetimit të faksit. Nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave të faksit për transmetimin e faksit, është gati ta përdorni për të transmetuar sistemin.

Drejtuesit e lidhur