AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Email-eve në hotel

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Email-eve në hotel

0
Adresa e emailit në hotel
Lista e Email-eve në hotel

Lista e postës elektronike të hotelit ka përfshirë të gjitha informacionet e kontaktit në hotel, si emrin e hotelit, adresën, adresën e postës elektronike, telefonin etj. Përdorni listën tonë të postës, nëse doni të arrini një hotel me cilësi të lartë. Ne jemi ndërmarrja më e mirë e listës së postave elektronike të hotelit në botë. Do të vijë nga baza e të dhënave tona për të marrë shërbimin me cilësi më të mirë. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve verifikohet nga kompjuteri dhe teknologjia.
Kjo listë e-mail përfshin vetëm të dhëna në SH.B.A., kështu që nëse mendoni të merrni ndonjë listë hoteliere të vendit tjetër, atëherë mund të na kontaktoni. Ne do t'ju ndihmojmë të ndërtoni drejtuesit tuaj të postës në hotel.

Drejtuesit e hotelit përfshijnë adresat postare. Nëse mendoni se doni të bëni strategji të marketingut me drejtime hoteliere, atëherë mund të përdorni listën e listave të hoteleve. Baza e të dhënave tona të postës elektronike do t'ju sigurojë vendimmarrësit detaje të kontaktit të hoteleve. Hoteli është një nga industritë e mikpritjes. Nëse krijoni fushata të marketingut me email me listën e hoteleve, kështu do të bëhen më shumë përpjekje për marketing. Nëse mendoni të shesni shërbime në hotele, produkt ose shërbim, atëherë ne ju rekomandojmë të blini databazën tonë të kontaktit për hotelin. Ekipi ynë i gjenerimit kryesorë ju japin shërbim klientësh orë 24.

Blini Listat e Postës në Hotel

Lista e postës elektronike të hotelit përfshin vetëm informacionin e kontaktit të hotelit në SHBA. Nëse dëshironi të ndërtoni ose blini listën e postave në hotel, atëherë ju sugjeroj të përdorni listën e kontakteve të hotelit më të fundit të Databazës së Postimeve. Për shkak se kjo listë e postave në hotel është e azhurnuar dhe vetëm çon të pastra.

Ajo që e bën më të mirën këtë listë të databazës, drejtorinë dhe postën me postë elektronike në industri është fakti që të gjitha kontaktet e tyre të biznesit janë hulumtuar me përpikëri për të siguruar që të gjitha kontaktet e adresave të postës elektronike të Hotelit kanë mbajtur të azhurnuar. Lista e ofron adresat e kontaktit me email të hoteleve në SH.B.A. Ne jemi furnizuesi numër një i listave të postimeve me postë elektronike në industrinë e hoteleve, të cilat mund të hapin dyert për mbi 92000 kontakte të reja të biznesit të mundshëm.

Lista e postave të biznesit, hoteleve dhe moteleve në vendbanimet sipas databazës më të fundit të postës vjen me informacionin vijues, Emrin, Mbiemrin, Titullin e Kontaktit, Adresën Rrugore, Vendin, Numrin e Kontaktit, Numrin e Faksit, Kodin SIC, Kodin NAICS.

Lista e adresave të postimeve me postë elektronike në Hotele dhe Shtëpi të Vizitorëve. Marketingu me email me ndihmën e listës së postës elektronike dhe bazave të të dhënave është një mënyrë e fuqishme për të përmirësuar rezultatet e biznesit tuaj. Baza e të dhënave ka të paktën 92,000 hotele, postë elektronike kontakti 92,000 dhe faqet e internetit 90,000 me emra domenesh. Lista jonë e postës është vetëm me qëllim të sigurimit të ju me informacione, lajmet më të reja dhe ofertat speciale nga hotelet dhe bujtinat tona.

Shuma e regjistrave: 92000

Lista e përfshirë:

Emri i Kontaktit

Adresa

qytet

shtet

Kodi Zip

Numri i telefonit

Numri i faksit

Adresa e emailit shkollor

web site

Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: 2000 $ (tarifë një herë)

Çmimi: $ 200

Pyetje dhe përgjigje në listën e postës elektronike në hotel

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772