AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Kontakteve në Spital

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Kontakteve në Spital

0
Adresa e Kontaktit në Spital
Lista e emailit të biznesit Spitalet e përgjithshme mjekësore dhe kirurgjike

Lista e kontakteve spitalore ka përfshirë në SHBA të gjitha informacionet e kontaktit në spital si emrin e spitalit, adresën, adresën e emailit, informacionin telefonik etj. Nëse mendoni të arrini në industrinë e spitalit, atëherë mund të përdorni listën tonë të postës sepse kjo listë postare është e dyfishtë dhe e azhurnuar. Ne jemi ndërmarrja më e mirë e listës së postave elektronike në spital në botë. Baza e të dhënave të fundit të postimeve nuk verifikon të gjitha të dhënat me kompjuter dhe me një sy njerëzor.

Kjo listë emaili përfshin vetëm të dhëna në SH.B.A., kështu që nëse mendoni të merrni ndonjë listë të spitaleve të vendeve të tjera, atëherë mund të na kontaktoni. Ne do të ndihmojmë në ndërtimin e drejtuesve të postës suaj në shënjestër në spital.

Lista e postave elektronike të spitalit përfshinte të gjitha detajet e kontaktit të spitalit në Sh.B.A. Nëse mendoni të ndërtoni një listë emaili në spital, atëherë unë ju sugjeroj të përdorni listën tonë të postës elektronike në spital sepse ajo premton listën e kontakteve në spital. Ky drejtues i postës në spital do t'ju ndihmojë të merrni informacione të kontaktit në spital ose klinikë të nivelit të lartë.

Bleni Lista e Emailit në Spital

Marketingu mjekësor është më i lehtë se kurrë me këtë listë të gatshme për shkarkim të postave elektronike dhe postës elektronike të të dërguarve nga kjo listë spitalore e paracaktuar është e plotë me informacione integrale të kontaktit të drejtpërdrejtë të mjekëve, menaxherëve dhe stafit të kujdesit shëndetësor të rëndësishëm. Shërbimet e specializuara të vendit tonë të klasit botëror përfshijnë transplantet e zemrës, mushkërive dhe mëlçisë, transplantimet e palcës së eshtrave, dëmtimet kurrizore, shërbimet kardiake pediatrike dhe gjenetikën mjekësore.

Bleni këtë listë të madhe kontaktesh të punonjësve të spitaleve dhe filloni ndërtimin e një fushate më të mirë të marketingut të kujdesit shëndetësor sot! Përdorni këtë listë me email të spitalit të synuar për të maksimizuar një fushatë të marketingut farmaceutik ose njoftoni ata që janë në botën e kujdesit shëndetësor për kompaninë tuaj dhe produktet ose shërbimet e saj. Po kërkoni për vendndodhjen dhe informacionin e kontaktit për të gjitha spitalet, shërbimet me bazë në komunitet dhe klinikat?

Shuma e regjistrave: 120,000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Adresa e emailit në spital
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: 800 $ (tarifë një herë)

Çmimi: $ 450

Pyetje dhe përgjigje në listën e kontakteve spitalore

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772