AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike të trajnerëve të shkollave të mesme

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike të trajnerëve të shkollave të mesme

0
Adresa Email e trajnerëve të shkollave të mesme
Lista e postës elektronike të trajnerëve të shkollave të mesme

Lista e postave elektronike të trajnerëve të shkollave të mesme të mbushura me emrat e trajnerëve të futbollit nga SH.B.A. Shkrimet e shkollave të mesme të larta listojnë garancinë më të mirë të çmimit me garancinë e dorëzimit 95%. Kur blini listën tonë të postës elektronike, do të merrni një bazë të dhënash të e-mail të trainerëve të verifikuar që mund ta përdorni për të arritur audiencën tuaj në shënjestër.

Ju gjithashtu mund të ndërtoni listën tuaj të postave të synuara të trajnerit nga ne. Ne do t'ju ndihmojmë të ndërtoni listat tuaja të postave të synuara për trajner nga një trajner futbolli, trajner hendbolli, trajner kriket, trajner futbolli etj. Blej tani listat e postës elektronike të trajnerit tonë. Qasje falas në çdo pajisje. Qasja te trainerët kolegjial, shkollë të mesme dhe Jr High, kudo në çdo kohë. i disponueshëm në aplikacionin Android App Store në play Google.

Lista e postave elektronike të trajnerëve të shkollave të mesme do t'ju ndihmojnë të arrini trajnerët e shkollave në SH.B.A. Ju mund të përdorni këtë listë email për të rritur shitjet e kompanisë suaj. Lista e postave të trajnerëve të shkollave të mesme është shumica e lidhjeve të importit për biznesin tuaj. Nëse mendoni të ndërtoni ndonjë listë të postave elektronike të trajnerëve të shkollave të vendit, atëherë mund të provoni me bazën e të dhënave të fundit të postimeve.

Bleni listat e postave të synuara për trainer të shkollës së mesme

Studentë-atletët dhe prindërit / kujdestarët e tyre, trajnerët, drejtorët e atletikës, trajnerët e certifikuar të atletikës, infermierët e shkollës, mjekët e shkollës dhe të ekipit, këshilltarët udhëzues, mësuesit dhe shkollat ​​e mesme të shkollave të mesme dhe specialistët e klasave 6-12, drejtorë përgjegjës për një bandë marshimi shkollor , punonjësit ose vullnetarët që ndihmojnë në atletikë, dhe mjekët duhet të mësojnë rreth pasojave të dëmtimeve të kokës dhe tronditjeve përmes programeve trajnuese dhe materialeve të shkruara.

Shuma e regjistrave: 17,391
Lista përfshin:
Emri i biznesit
Adresa
qytet
shtet
Kodi Zip
Kontaktoni adresën e postës elektronike
Kontaktoni numrin e telefonit
Numri i faksit
adresa e faqes se internetit
Kodi Sic
Kategoria e biznesit

Lloji i skedarit: Excel, CSV
Përditësuar: Azhurnuar së fundmi

Kostoja totale: $ 800
(Tarifë një herë)
Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 800

Pyetjet & Përgjigjet e Trainerëve të Shkollave të Mesme

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772