AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Emailit të Planifikuesit të Ngjarjeve

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Emailit të Planifikuesit të Ngjarjeve

0
Adresa e emailit për planifikuesin e ngjarjeve
Lista e Emailit të Planifikuesit të Ngjarjeve

Lista e Email -ëve të Planifikuesit të Ngjarjes me listën e saktë të postës dërguese të qirasë 95%. Ne ofrojmë mund të zbulohet me anë të marketingut për të gjeneruar çon në biznes të synuar drejt një fushate marketing. Gjithë lista e postimeve tona e Planifikuesit të Ngjarjeve kanë azhurnuar më së fundmi për biznesin e tyre përkatës. Lista e postës elektronike do t'ju ndihmojë të identifikoni audiencën e duhur për shërbimet dhe produktin tuaj. Arrijnë një profesionist i cili organizon dhe planifikon të gjitha aspektet e takimeve ose ngjarjeve për një klient ose një organizatë në mbarë botën. Ne jemi duke numëruar, çmimet, përshkrimin e synuar të tregut, kuotat e çmimeve dhe porositjen për fushatat e marketingut të drejtpërdrejtë. Për të qëndruar të lidhur me Listën e Emailit të Ekzekutivëve të Industrisë së Takimeve dhe Planifikuesve të Ngjarjeve, bëhet thelbësore të përmirësoni biznesin tuaj shpejt dhe në mënyrë efektive.

Përmirësoni perspektivën tuaj të marketingut dhe shitjeve duke përdorur bazën e të dhënave të Listës Email të Takimit dhe Ngjarjeve. Ato mbajnë shumë tituj nga planifikuesi i ngjarjeve dhe agjenti i udhëtimit deri tek menaxheri i mbledhjeve të korporatave, planifikuesi, zhvilluesi, etj. Lista e planifikimit të ngjarjeve të përdorur nga Kryegjistruesit e Ngjarjeve. Zhvilloni listën e mediave dhe përgatitni Njoftimin e Lajmeve, Këshillimin e Medias, Sfondorin, dhe të gjitha detyrat e kompleteve të mediave rreth menaxhimit të kontakteve, uebfaqes, financave dhe komunikimit me email.

Bleni listat e postimeve nga planifikuesi i ngjarjeve

Shuma e regjistrave: 11,500
Lista përfshin:
Emri i biznesit
Adresa
qytet
shtet
Kodi Zip
Kontaktoni adresën e postës elektronike
Kontaktoni numrin e telefonit
Numri i faksit
adresa e faqes se internetit
Kodi Sic
Kategoria e biznesit

Lloji i skedarit: Excel, CSV
Përditësuar: Azhurnuar së fundmi

Kostoja totale: $ 300
(Tarifë një herë)
Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Pyetje & Përgjigje Lista e Emailit Planifikuesi i Ngjarjes

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772