AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike të Kërkuesve të Mundësive të Biznesit

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike të Kërkuesve të Mundësive të Biznesit

Me ciklin e qëndrueshëm të shpërthimit dhe goditjes së vitrinave të okupimit amerikan, vazhdimisht do të ketë individë që kanë arritur në përfundimin se ata kanë pasur mjaft dhe ata duhet të godasin pa askënd tjetër, duke u përpjekur të punojnë vetë. Këta individë, të njohur si blerës biznesi me dyer të hapura ose në thelb udhëheqës mundësish, janë të etur për mendime dhe shndërrojnë organizata kryesore me të cilat mund të lidhen me të, në mënyrë që të bëjnë prosperitetin e tyre.

Lista e postës elektronike të Kërkuesve të Mundësive të Biznesit

Zbuloni drejtimet që ju duhen

Ne me siguri do ta bëjmë të thjeshtë për ju të zbuloni Drejtimet e Rrjetit të Marketingut që ju kërkoni, në mënyrë që të investoni energjinë tuaj për zhvillimin e biznesit tuaj në arritjen që ju nevojitet. Kurseni vetes kohë dhe para duke zgjedhur një nga Mundësitë tona të Biznesit kryeson listat sot, kështu që ju të mund të filloni të përqendroheni në tregun tuaj sa më shpejt që koha të lejojë! Vetëm të arrijmë tek ne aktualisht për të filluar. Simple!

Kërkuesit e Mundësive të Biznesit - A jeni një?

Kërkuesit e Mundësive të Biznesit janë individë që janë të prirur të kuptojnë se si të përfitojnë nga shtëpia. Ata janë individë që po kërkojnë mundësinë e mëposhtme të biznesit më të mirë që do t'u mundësojë atyre të vendosin pjesën më të madhe të gjallërisë së tyre për të bërë çdo biznes që ata ndajnë në atë që është i frytshëm në secilin ndërmarrje. Sa energji është kjo ?!

Kemi çmimet më të mira dhe më të arsyeshme

Mundohuni të mos i jepni një mundësi të ulët kostot tona për t'ju mashtruar. Për shkak se ne kemi nevojë për të ofruar kosto të arsyeshme për klientët tanë nuk do të thotë se Lista jonë e Drejtuesve nuk përmban diçka përveç udhëheqjeve më të larta të cilësisë. Ju madje mund të vëzhgoni organizata të ndryshme që ofrojnë lista të krahasueshme për më shumë para dhe besoni se ato duhet të kenë një listë superiore. Përgatituni të keni mendjen tuaj të çelur. Ata nuk e bëjnë! Ne thjesht duhet t'ju bëjmë të mundur që të zbuloni ndonjë prej Kërkuesve të Mundësive të Biznesit i cili mund t'ju ndihmojë me biznesin tuaj specifik. Anydo pyetje? Ne jemi këtu për ju! Kontaktoni me ne sot për një përgjigje individuale për çdo pyetje që mund të keni për ne.

Me ListGuy mund të parashikoni:

Asnjë akuzë e cunguar

Shpenzimet më të mira të arritshme

Merret me përgjigje që kujdesen për kërkesat tuaja

Mundësia kryeson

Do biznes është i prirur të pranojë drejtime më të mëdha të mundësive pasi udhëheqësit janë themelorë për zhvillimin e një organizate. Merrni hapat e nevojshëm për të zhvilluar organizatën tuaj sot duke zgjedhur një pjesë të listave tona të drejtuesve të gjerë që do t'ju përshtaten kërkesave të biznesit tuaj specifik.

Fillimi i biznesit tuaj shumë i bazuar në shtëpi

Mendoni të lini vendin tuaj të punësimit dhe të filloni vetë një nga një lloj biznesi i krijuar lokalisht? Amazing! Duke menduar se si do t'i afroheni kësaj përpjekjeje të madhe? Epo… That'sshtë një hetim jashtëzakonisht i jashtëzakonshëm, a nuk është kështu? Ju ose mund të merrni nën kontroll jetën tuaj sot dhe të filloni të merrni hapat e nevojshëm për ta bërë këtë bekim nga parajsa, ose mund të vazhdoni të imagjinoni, varet nga ju. Në rast të shansit që të merrni kontrollin, bëni sipër një nga listat tona të shumta, në mënyrë që të filloni të kontaktoni individët që mund t'ju mundësojnë të arrini objektivat tuaja.

Ne bëjmë më të mirën tonë absolute

Ne këtu në ListGuy vazhdimisht jemi duke u përpjekur të bëjmë më të afërtën tonë për të përsosur në lidhje me dhënien e klientëve tanë një pjesë të drejtimeve më të mira absolute që janë të sigurta për të zhvilluar biznesin e tyre. Ne gjithashtu jemi vigjilentë me siguri për mënyra të reja që mund t'i synojmë individët që janë të interesuar për ato që i sillni në tryezë.

Ndihmoni biznesin tuaj të rritet

Ndihmoni biznesin tuaj të zhvillohet duke marrë disqet e biznesit që ju kërkoni sot. Shumica e drejtimeve tona të mundësive burojnë nga burime autentike, kështu që ju e kuptoni se të gjithë ata që janë regjistruar në listat tona duhet të marrin njoftim nga ju. Kontaktoni me ne aktualisht për të kërkuar kërkesën tuaj.

Opp i Biznesit kryeson

Drejtuesit e Opp Biznesit do të jenë disqet që ne kemi kapur kur individët rrotullojnë një formë përmes vendeve të ndryshme të pavarura të ndërmarrjeve. Kjo nënkupton që këta janë individë që janë të etur për të mësuar në lidhje me dyert e hapura të biznesit të ri që janë të arritshme, e cila është në të vërtetë ajo që po kërkoni, a nuk është kështu? Leaddo drejtues i ri që bashkohet ka dhënë pëlqimin për të dhënë emrin e tyre, adresën e postës elektronike, vendndodhjen fizike dhe numrin e telefonit. Thjesht nuk merr më pak kërkues sesa kjo, prandaj për çfarë varej? Na telefononi në kohën e tanishme në mënyrë që të filloni të bëni kontakt me ju kërkesë për përparim.

Drejton Opp për Biznes = Drejton Biznes në Shtëpi

Vetëm individët që janë bashkuar përmes një faqe reale të kapjes së plumbit do të shfaqen në listat tona si një perspektivë. Këta klientë të afërt janë individë që tani e kanë entuziazmin për të zbuluar gjithnjë e më shumë rreth organizatave të shtëpive, kështu që ata janë të përgatitur që ju të kontaktoni me ta. Ata kanë dhënë shumicën e të dhënave të tyre të kontaktit themelore, të cilat ne kemi marrë dhe grumbulluar në udhëheqës të ndryshëm të rëndësishëm të Biz Opp. Na telefononi sot në rast se keni ndonjë pyetje.

Drejtimet tona Biz Opp janë aktuale

Ne jemi vazhdimisht duke siguruar që shumica e kryesuesve tanë Biz Opp janë aq të pranishëm sa ato mund të jenë me qëllimin që Lista juaj të varet në mënyrë të besueshme të dhënat më moderne që shpresoni të merrni. Kjo nënkupton që ne duhet të përqëndrohemi në të gjitha përparimet që ndodhin në botën e biznesit, për shembull, përmirësime të reja mekanike, në mënyrë që t'ju furnizojnë me të dhënat më të mira në klasë.

Drejtimet janë metoda më efektive me kosto

Përkundër faktit se ju mund të prodhoni shtytje biznesi vetë duke publikuar ose renditur raste të kufizuara në kohë, blerja e drejtimeve tuaja do të jetë me të vërtetë strategjia më praktike. Në të vërtetë, ne kemi bërë një përpjekje të madhe për t'i mbajtur shpenzimet tona aq të ulëta sa të jenë të kujdesshme, në mënyrë që t'i kalojmë këto fonde rezervë për ju. Në thelb, ne shkojmë shumë larg asaj që duhet të bëjmë si i tillë ju, klienti ynë, është i lumtur. Në rast se keni ndonjë pyetje në lidhje me rezultatet tona fantastike, sigurohuni që të kontaktoni me ne tani që të mund t'ju inkurajojmë. Sa më shpejt që të filloni, aq më shpejt mund të filloni të përfitoni për biznesin tuaj! Për më tepër, nuk është kjo për çfarë bëhet fjalë?

Një treg konkurrues

Në mënyrë që të qëndroni të përqendruar në një treg që po transformon vazhdimisht ju do të duhet të lidheni dhe të shfaqni në mënyrë specifike ndonjë prej klientëve tuaj të planifikuar. Ne këtu në ListGuy duhet t'ju bëjmë të mundur gjetjen e atyre klientëve të ardhshëm, kështu që ne e kemi bërë atë një objektiv për t'ju furnizuar me një pjesë të pajisjeve më të mrekullueshme që kërkohen nga ju që të mbizotëroni në një industri promovuese thellësisht të paparashikueshme. Ne kemi disa ekspertizë në ofrimin e listave aktuale të Opp Ops, në mënyrë që të filloni të kontaktoni shumicën e klientëve tuaj të planifikuar dhe të filloni të bëni biznesin që ju nevojitet.

Pyetje dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772