AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Numrave të Telefonit në Danimarkë

  • Mime më të ulëta
  • Të dhëna të sakta 90%
  • Drejton të freskëta dhe të pastruara
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju jep numrin e telefonit që çon për të promovuar fushatat tuaja të telemarketingut ose marketingun sms. Ne ju sigurojmë vetëm listën e azhurnuar të thirrjeve të ftohta. Do të merrni këtu listën e telefonit ose listën e celularit. Nëse mendoni të krijoni një fushatë efektive të thirrjeve të ftohta, atëherë unë ju sugjeroj të përdorni listën tonë të telefonit. Ju mund të blini listën tonë të gatshme të numrave të telefonit.

Ne kemi lista telefonike dhe listë celulare nga vende të ndryshme të botës. Nëse keni nevojë për të marrë ndonjë listë specifike të numrave të telefonit në vend, thjesht na tregoni, Ekipi ynë do të ndërtojë listën e numrave të telefonit tuaj celular ose personal, ose personin tuaj. Ju blini listën e numrave të telefonit nga këtu si një çmim të sigurt dhe shumë më të ulët.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithashtu ju ofron listën e telefonit falas si një provë të dhënat tona. Ne ju ofrojmë listën e numrave të telefonit 10-20 ose listën e numrave celular. Ju blini të dhëna për thirrje të ftohta. Të gjitha drejtimet tona janë të lejojë dhe baza e lejes.

Lista e Numrave të Telefonit në Danimarkë

0
Numrat e telefonit në Danimarkë
Lista e Numrave të Telefonit në Danimarkë

Lista e numrave të telefonit në Danimarkë është me cilësi të lartë dhe kjo është gjithashtu lista e përballueshme e telemarketingut. Baza e të dhënave të fundit të postimeve të gjitha të dhënat janë të freskëta sepse nuk doni të humbni kohën tuaj duke u përpjekur të arrini njerëzit që nuk do t'ju ndihmojnë me nevojat tuaja.

Përdorimi i një liste të synuar të telefonit tuaj celular do të paguaj më shumë dhe do t'ju ndihmojë të fitoni më shumë para me klientë të rinj. Ju mund ta përdorni atë marketing telefonuesin tuaj ose fushatën me tekst me shumicë SMS këtë listë të numrave të telefonit në Danimarkë.

Gjithashtu, ju mund të bëni porosi me vete të zonave të synuara. Thjesht shkoni për të shtuar butonin e shportës dhe bleni lehtësisht. Provoni falas mostrën e listës së telefonit celular në Danimarkë.

Bleni Lista e Telefonëve për Konsumatorët e Danimarkës

Lista e përfshirë:

  • Emri i personit të kontaktit
  • adresa e kontaktit
  • Numri i telefonit
  • Zgjedhin në datën

Numrat e përgjithshëm të telefonit: 50,000

Çmimi: $ 500

Lista e Telefonit të Konsumatorëve të Danimarkës

Baza e të dhënave më të fundit të postave elektronike ose Latestdatabase.com është burimi i listës së numrave të telefonit të konsumatorëve origjinal të azhurnuar. Siguron 95% saktësi të të dhënave, verifikuar dhe mbledhur nga personeli ynë i cili ka mbledhur nga faqet e besueshme dhe platformën zgjedhjen e listës së numrave të telefonit të konsumatorit, listën e celularit, emrin, adresën, vendin dhe kodin postar.

Blerja, lista e numrave të telefonit të konsumatorëve në Danimarkë është mënyra më e mirë për t'u përdorur në biznesin tuaj. Baza e të dhënave më e garantuar që mund të siguroni për marketing efektiv dhe mënyrë të përshtatshme për të bindur klientin tuaj për të blerë produktet tuaja vetëm me një klik.

Lista e numrave të telefonit të konsumatorit në Danimarkë përbëhet nga 50,000 lista të verifikuara të verifikuara të konsumatorëve të verifikuar, që arrijnë në 500 dollarë, një program i menjëhershëm i shkarkueshëm i cili mund të jetë një format skedar i Excel CSV për një pagesë në kohë, të cilën mund ta paguani përmes kartës master, paypal, kartës së kreditit, kartës së vizës, perëndimore sindikata dhe më shumë metoda pagese. Prandaj, për më shumë informacion dhe shërbime të tjera mund të vizitoni sitin e Latestdabase.com për informacionin tuaj.

Baza e të Dhënave të Postave të Fundit ose Latestdatabase.com ju ofron një gamë të plotë të listave të numrave të telefonit të konsumatorit në Danimarkë që kanë aftësi të pakufizuara, personeli më me përvojë për t'ju siguruar një rezultate perfekte. Një kosto madje në të gjitha llojet e synuara të plumbit jo vetëm si i mrekullueshëm listoni ofruesit dhe duke ditur nevojat tuaja në lidhje me listat e numrave të telefonit të konsumatorit për ta bërë biznesin tuaj të kënaqur.

Pyetje dhe përgjigje e numrit të telefonit në Danimarkë

Kur Numri i Telefonit celular udhëheq Adresën e Kontaktit Azhurnimi i fundit?

Monthdo muaj ne bëjmë azhurnimin e Listës së Numrave të Telefonit tonë të telefonit. Ne e ndërtojmë listën tonë celular nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohet lista e numrave të telefonit celular?

Pasi të bëni porosinë brenda orëve 4, lista juaj e numrave të telefonit do të dorëzohet dhe për kontakt personal me porosi numrin celular, marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Farë është saktësia e numrave telemarketing?

Ne ju ofrojmë saktësi 95% numra celularë. E gjithë numri ynë i kontaktit është i verifikuar nga njerëzit dhe sytë e kompjuterit.

Typefarë lloji të numrave celular ju ofroni?

Ne ofrojmë numrin e telefonit të biznesit, gjithashtu, të dhënat e listës së numrave celular të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë nga informacionet e kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Kjo listë e telemarketingut sjell epërsinë e shitjeve?

Po lista jonë e telemarketingut sjell më shumë plumb shitjeje të mbyllura për kompaninë tuaj.

Përdor listën e numrave celularë për ndonjë platformë crm?

Po ju mund të përdorni listën e numrave celular në çdo platformë crm.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes nga 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e listës së numrave të telefonit. I gjithë numri i telefonit të kontaktit është 95% i saktë. Nëse merrni më shumë se 5% numrin e telefonit të kërcimit, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin tonë të telefonit të kërrusur. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Ne do t'ju ofrojmë në forma të shkëlqyera ose CSV për listën tuaj të porositur të numrave telemarketing.

Lista e telefonave celularë ka leje?

Lista e të gjithë numrave tanë të kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Burimi ynë i listës së telemarketingut është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin. Ne ndërtojmë listën e numrave celular nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Whatfarë qëllimi ne përdorim këtë listë të numrave të telefonit celular?

Ju mund të përdorni këtë listë të numrave të telefonave celularë për të krijuar marketingun tuaj sms të kompanisë tuaj ose fushatat e marketingut të thirrjeve të ftohta.

Lista e numrave të telefonit celular është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve?

Po lista jonë e numrave të telefonit celular është e gatshme për të përdorur qendrën e thirrjeve. Nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave të telefonisë celulare për të thirrur në qendër, është e gatshme ta përdorni atë për të thirrur qendrën.

Drejtuesit e lidhur