AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Numrave të Telefonit të Republikës Czecheke

  • Mime më të ulëta
  • Të dhëna të sakta 90%
  • Drejton të freskëta dhe të pastruara
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju jep numrin e telefonit që çon për të promovuar fushatat tuaja të telemarketingut ose marketingun sms. Ne ju sigurojmë vetëm listën e azhurnuar të thirrjeve të ftohta. Do të merrni këtu listën e telefonit ose listën e celularit. Nëse mendoni të krijoni një fushatë efektive të thirrjeve të ftohta, atëherë unë ju sugjeroj të përdorni listën tonë të telefonit. Ju mund të blini listën tonë të gatshme të numrave të telefonit.

Ne kemi lista telefonike dhe listë celulare nga vende të ndryshme të botës. Nëse keni nevojë për të marrë ndonjë listë specifike të numrave të telefonit në vend, thjesht na tregoni, Ekipi ynë do të ndërtojë listën e numrave të telefonit tuaj celular ose personal, ose personin tuaj. Ju blini listën e numrave të telefonit nga këtu si një çmim të sigurt dhe shumë më të ulët.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithashtu ju ofron listën e telefonit falas si një provë të dhënat tona. Ne ju ofrojmë listën e numrave të telefonit 10-20 ose listën e numrave celular. Ju blini të dhëna për thirrje të ftohta. Të gjitha drejtimet tona janë të lejojë dhe baza e lejes.

Lista e Numrave të Telefonit të Republikës Czecheke

0
Numrat e telefonit të Republikës Czecheke
Lista e Numrave të Telefonit të Republikës Czecheke

Lista e numrave të telefonit të Republikës Czecheke do të jetë e rëndësishme që ju të keni qasje në listat më të mira të telemarketingut të konsumatorit. Ne do t'ju ndihmojmë shumë më lehtë për të bërë fushata të marketingut celular dhe fushata të tjera me shumicë SMS kur të keni të dhënat e duhura b2c në shënjestrën tuaj.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve mund të jetë një sfidë për të gjetur listat më të mira telefonike, kështu që ju duhet të jeni gati për të kërkuar të dhënat që do t'ju ndihmojnë të merrni klientin më aktiv në listën e numrave të telefonit të Republikës Czecheke.

Mund të arrini më shumë njerëz dhe do të jetë shumë më e lehtë të bëni qëllimet tuaja fituese kur përdorni informacionin e duhur të kontaktit.

Bleni Lista e Telefonëve për Konsumatorët e Republikës Czecheke

Lista e përfshirë:

  • Emri i personit të kontaktit
  • adresa e kontaktit
  • Numri i telefonit
  • Zgjedhin në datën

Numrat e përgjithshëm të telefonit: 40,000

Çmimi: $ 400

Lista e Telefonëve të Konsumatorëve të Republikës Czecheke

Mënyra më e zgjuar për të filtruar listën tuaj është të identifikoni atributet kryesore që kanë klientët tuaj më të mirë dhe të renditni listën tuaj në mënyrë që perspektivat që kanë tipare të ngjashme të jenë në krye. Perspektiva e synuar për drejtimin e telemarketingut nga lista e numrave të telefonit të konsumatorëve të Republikës Czecheke, ju mund të zgjidhni të dhënat në listën tuaj për të identifikuar individët specifikë që kanë më shumë gjasa të blejnë produktet ose shërbimet tuaja bazuar në disa demografikë, siç janë emri i plotë i tyre, të ardhurat, adresat, vendi dhe kodet zip.

Baza e të dhënave më të fundit të postës elektronike ose lastdatabase.com është faqja më e besueshme kur bëhet fjalë për numrin e telefonit të konsumatorit që udhëheq pasi bëjnë biznes që nga viti 2012. E vetmja platformë që ofron garanci për klientët për furnizuesit e listave të numrave të telefonit të konsumatorit që sigurojnë për 95% regjistrime të sakta .

Lista e numrave të telefonit të konsumatorëve të Republikës Czecheke ose lista e numrave të telefonit celular janë më cilësore sesa listat e tjerë të numrave të telefonit të konsumatorit, pasi ato përfshijnë detaje të sakta në lidhje me klientin që jeni duke telefonuar dhe ata kanë informacione kontakti për njerëzit që janë në tregun tuaj të synuar, mund të çojë ju për telemarketing të mirë dhe efektiv, marketing sms dhe fushata të thirrjeve të ftohta.

Lista e numrave të telefonit të konsumatorëve të Republikës Czecheke ose lista e telefonit të numrave celularë të konsumatorit nga baza e të dhënave të fundit të postimeve përbëhet nga 40,000 rekorde origjinale të azhurnuara të listës së telefonit të konsumatorit që arrijnë në 400 dollarë, për një pagesë në kohë dhe një program të menjëhershëm të shkarkueshëm i cili mund të jetë një format skedar i Excel CSV të cilin ju mund të paguajnë përmes kartës master, paypal, kartës së kreditit, kartës së vizës, bashkimit perëndimor dhe më shumë metodave të pagesës.

Pyetje & Përgjigje e Numrit të Telefonit të Republikës Czecheke

Kur Numri i Telefonit celular udhëheq Adresën e Kontaktit Azhurnimi i fundit?

Monthdo muaj ne bëjmë azhurnimin e Listës së Numrave të Telefonit tonë të telefonit. Ne e ndërtojmë listën tonë celular nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohet lista e numrave të telefonit celular?

Pasi të bëni porosinë brenda orëve 4, lista juaj e numrave të telefonit do të dorëzohet dhe për kontakt personal me porosi numrin celular, marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Farë është saktësia e numrave telemarketing?

Ne ju ofrojmë saktësi 95% numra celularë. E gjithë numri ynë i kontaktit është i verifikuar nga njerëzit dhe sytë e kompjuterit.

Typefarë lloji të numrave celular ju ofroni?

Ne ofrojmë numrin e telefonit të biznesit, gjithashtu, të dhënat e listës së numrave celular të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë nga informacionet e kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Kjo listë e telemarketingut sjell epërsinë e shitjeve?

Po lista jonë e telemarketingut sjell më shumë plumb shitjeje të mbyllura për kompaninë tuaj.

Përdor listën e numrave celularë për ndonjë platformë crm?

Po ju mund të përdorni listën e numrave celular në çdo platformë crm.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes nga 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e listës së numrave të telefonit. I gjithë numri i telefonit të kontaktit është 95% i saktë. Nëse merrni më shumë se 5% numrin e telefonit të kërcimit, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin tonë të telefonit të kërrusur. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Ne do t'ju ofrojmë në forma të shkëlqyera ose CSV për listën tuaj të porositur të numrave telemarketing.

Lista e telefonave celularë ka leje?

Lista e të gjithë numrave tanë të kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Burimi ynë i listës së telemarketingut është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin. Ne ndërtojmë listën e numrave celular nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Whatfarë qëllimi ne përdorim këtë listë të numrave të telefonit celular?

Ju mund të përdorni këtë listë të numrave të telefonave celularë për të krijuar marketingun tuaj sms të kompanisë tuaj ose fushatat e marketingut të thirrjeve të ftohta.

Lista e numrave të telefonit celular është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve?

Po lista jonë e numrave të telefonit celular është e gatshme për të përdorur qendrën e thirrjeve. Nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave të telefonisë celulare për të thirrur në qendër, është e gatshme ta përdorni atë për të thirrur qendrën.

Drejtuesit e lidhur