AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Adresa e emailit Chiropractor

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Adresa e emailit Chiropractor

0
Adresa e emailit Chiropractor
Adresa e emailit Chiropractor

Adresa e postës elektronike Chiropractor do t'ju ndihmojë të arrini të gjithë personin e chiropractor në SH.B.A. Ju do të merrni më të fundit listën e postimeve të Chiropractor për promovimin e biznesit tuaj. Kjo listë e chiropractor do t'ju ofrojë kthim të mirë të investimeve nga fushatat e marketingut me email.

Chiropractor ka përfshirë Shtetet e Bashkuara të gjitha informacionet e kontaktit të chiropractor, si emri i spitalit, adresa, adresa e emailit, telefoni etj. Përdorni listën tonë të postës, nëse doni të arrini në një spital me cilësi të lartë. Ne jemi adresa më e mirë e emailit në spital, kompani ofruese në botë. Do të vijë nga baza e të dhënave tona për të marrë shërbimin me cilësi më të mirë. Shërbime me cilësi të mirë ofrohen nga këto organizata. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve verifikohet nga kompjuteri dhe teknologjia.
Kjo listë emaili përfshin vetëm të dhëna në SH.B.A., kështu që nëse mendoni të merrni ndonjë spital tjetër të vendit, atëherë mund të na kontaktoni. Ne do të ndihmojmë në ndërtimin e drejtuesve të postës suaj në shënjestër në spital.

Bleni Lista e postave elektronike të Chiropractor

Lista e postave elektronike të Chiropractor përfshijnë të gjitha të dhënat nga SH.B.A. Nëse blini listën e postave elektronike të chiropraktorëve, atëherë do të merrni detajet e kontaktit të kiropraktorit 1200.

Baza e të Dhënave të Fundit të Postave ju siguron adresën e postës elektronike dhe postës elektronike të chiropraktorit.

Me ndihmën e Lista e E-mailve të Chiropractor nga Baza e të Dhënave të Postave të Fundit, bizneset tani mund të arrijnë deri në aq shumë perspektivë sa dëshirojnë. Baza e të dhënave tona më të artit na lejon të ofrojmë të dhëna me cilësi më të lartë për klientelën tonë. Si një tregtar, nuk duhet të keni dyshim se fushatat tuaja të marketingut b2b nuk mund të arrijnë objektivat e saj të biznesit të synuar pa listën Inteligjente të adresave të emailit të Shëndetësisë!

Lista e postave elektronike të Chiropractors është burimi më i mirë për tregtarët e kujdesit shëndetësor, industrinë farmaceutike, botuesit mjekësorë, ofruesit e CME dhe studiuesit e tregut.At Postimi shëndetësor ajo që ne bëjmë është që procesi i komunikimit të jetë i përshtatshëm dhe i drejtuar më mirë për Chiropractors me listat tona të marketingut. Gjeni bazën e të dhënave të postimeve postare , Lista e postave elektronike të Chiropractorëve, Adresat e Emailit për marketing të Chiropractorëve dhe Adresat e E-mail të Chiropractors.

Shuma e regjistrave: 1200

Lista e përfshirë:

Emri i Kontaktit

Adresa

qytet

shtet

Kodi Zip

Numri i telefonit

Numri i faksit

Adresa e emailit shkollor

web site

Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: 150 $ (tarifë një herë)

Çmimi: $ 150

Pyetje dhe përgjigje të adresës së emailit të Chiropractor

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772