AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e emailit kanadez

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e emailit kanadez

Listat e postave kanadeze përmbajnë bazën e të dhënave për biznesin e Kanadasë dhe emailin e konsumatorit në Kanada. Ne ju ofrojmë bazën e të dhënave me email më të mirë dhe më të njohur në botë. Ju do të merrni gjithnjë e më shumë shitje nga listat tona të postës elektronike Kanadeze. Baza e të dhënave tona të tëra të verifikuara nga faqet e verdha, faqet e bardha, regjistri i taksave etj. 

Lista e postave kanadeze është një nga bazat e të dhënave më të mira të postave nga Kanada. Ju do të merrni vetëm rezultate të vlefshme nga listat e postave kanadeze, sepse ne azhurnojmë të gjitha rezultatet tona janë themelore mujore. Kjo listë emaili kanadez do t'ju ndihmojë të sjellni shitje në kompaninë tuaj.

Lista e postave kanadeze me informacione biznesi dhe personale. Baza e të dhënave të fundit të postimeve siguron të gjitha drejtimet e shitjeve të verifikuara dhe të drejtpërdrejta nga skedari i listave të postave kanadeze. Ju mund të merrni vetëm listën e saktë të emailit kanadez që përmban të gjitha informacionet e kontaktit të biznesit dhe personal.

Nëse gjithashtu dëshironi të ndërtoni listat tuaja specifike të emailit kanadez, atëherë mund të na kontaktoni. Sepse ne kemi një ekip të mirë ndërtues të bazave të të dhënave posaçërisht për listat e postave kanadeze.

Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Kanada

0 milion
Adresa e emailit në Kanada B2B
Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Kanada

Lista e postave elektronike të biznesit në Kanada përfshijnë të gjithë databazën e kontakteve të biznesit lokal të Kanadasë. Do të merrni të gjithë bazën e të dhënave aktive të kontaktit të biznesit nga Kanada. Kjo listë e postave elektronike të biznesit në Kanada do t'ju ndihmojë të krijoni biznesin tuaj në Kanada. Lista e postave elektronike të biznesit kanë verifikuar vetëm detajet e kontaktit. Të dhëna të sakta 90% me informacione të plota të kontaktit.

Blej Baza e të dhënave E-mail të Kanadasë

Shuma e rekordeve: 3 Miliona

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar * Shteti

* Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Faqja e internetit adresë

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 600

Baza e të dhënave për konsumatorët në Kanada

0 milion
Adresa e emailit në Kanada B2C
Lista e Emailit të Konsumatorëve në Kanada

Lista e postës elektronike të konsumatorëve në Kanada përfshin të gjitha detajet e kontaktit personal të njerëzve vendas të Kanadasë. Ju mund ta blini këtë listë të postave elektronike të konsumatorëve në Kanada për shkak të promovimit të shërbimit tuaj në Kanada. Po ashtu nëse doni të merrni ndonjë të dhënë specifike nga Kanada, atëherë na tregoni. Ne do t'ju ndihmojmë të ndërtoni listën tuaj të emailit në Kanada. Të gjitha rekordet tona janë të vlefshme dhe azhurnohen gjithashtu të gjitha janë OPT në lista.

Mbi të gjitha kanë detaje të listës së postës elektronike të konsumatorëve kanadezë.

Blej Baza e të dhënave me email në Kanada B2C

Shuma e rekordeve: 2 Milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Adresa e moshës *

* Adresa Email * IP adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 450

Pyetje dhe përgjigje për listat e postave kanadeze

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne sigurojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të ndërtoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave në shënjestër nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

buton whatsapp-min