AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postave elektronike në Belgjikë

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postave elektronike në Belgjikë

Belgjikë Email listat e Belgjikës Lista e postave elektronike të biznesit, listat e postave elektronike të konsumatorit në Belgjikë, listat e pronarëve të biznesit të vogël Belgjikë, vendimmarrësi i Belgjikës Lista e postave elektronike, Belgjika zgjedhin listat e postave elektronike. A doni të zhvilloni fushën në afërsi të biznesit tuaj? Baza e të dhënave të fundit mund t'ju ndihmojë në këtë drejtim; kjo kompani ka baza të të dhënave të ndryshme të postës elektronike të cilat mund të përdoren në pothuajse të gjithë sektorët e biznesit.

Ne kemi miliona e të dhënave të postës elektronike B2B dhe B2C të Belgjikës e cila ka sjellë deri tani dhe të drejtpërdrejtë. Asnjë kompani tjetër nuk është aq e zhvilluar sa e jona. Nëse dëshironi të bëni një pozicion të mirë në garën e marketingut në internet, para së gjithash duhet të zgjidhni një kompani të verifikuar nga ku mund të merrni shërbimin e duhur për shitje. Baza e të dhënave e fundit është një nga kompanitë më të mira të marketingut në internet e cila ka shërbyer në Mbretërinë e Bashkuar, SH.B.A., CANADA, ITALY dhe GJERMANI me përgjegjësi të plotë. Ju mund t'i merrni të gjitha të azhurnuara bazën e të dhënave të postës elektronike nga baza e të dhënave të fundit të postimeve.

Lista e postave elektronike të biznesit në Belgjikë

0
Adresa Email B2B e Belgjikës
Lista e postave elektronike të biznesit në Belgjikë

Lista e postave elektronike të biznesit në Belgjikë përfshijnë vetëm informacionet e kontaktit të biznesit në Belgjikë. Do të merrni të gjitha detajet aktive të biznesit nga Belgjika. Ju gjithashtu mund të rregulloni listën tuaj të e-mailve b2b të Belgjikës nga ne. Mbi të gjitha emailet e biznesit në Belgjikë rendisin detaje.

Blej Lista e postave të fundit dhe të azhurnuar të Belgjikës B2B

Shuma e regjistrave: 150,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar * Shteti

* Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Lista e emailit të konsumatorit në Belgjikë

0
Adresa e Email-it në Belgjikë B2C
Baza e të dhënave të konsumatorëve në Belgjikë

Baza e të dhënave të konsumatorëve të Belgjikës përfshin detaje vetëm të kontaktit personal të njerëzve Belgjikë. Mund të arrini tek njerëzit e Belgjikës nga kjo bazë e të dhënave për email të konsumatorëve në Belgjikë.

Gjithashtu ju mund të ndërtoni çdo bazë të dhënash personale personal të Belgjikës për marketingun e emailit të kompanisë suaj. Mbi të gjitha detajet e databazës së emailit të konsumatorit në Belgjikë.

Blej Lista e postave të fundit dhe të azhurnuar të Belgjikës B2C

Shuma e rekordeve: Mijëra 100

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Adresa e moshës *

* Adresa Email * Ip adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Pse mund të blini Lista e E-mailve në Belgjikë?

 • Nëse më shumë se 10% të postave elektronike kthehen, ne do t'ju ofrojmë kredi për më shumë të dhëna.
 • Brenda minutave 120, mund të shkarkoni një bazë të dhënash të kontakteve dhe të filloni lidhjen me audiencën tuaj.
 • Të dy proceset automatike dhe manuale sigurojnë saktësinë e listave tona të verifikuara nga njeriu.
 • Lidhuni me menaxherë të nivelit të lartë në kompani në SH.B.A., Kanada, Evropë, Azi, dhe më shumë.
 • Mos u shqetësoni të kontaktoni gjenerikët (siç është kontakti @). Me listat tona, ju mund të dërgoni me email njerëz të vërtetë.
 • Lista e cilësive të postës elektronike i lejon bizneset të bëjnë lidhje B2B për një çmim jashtëzakonisht të ulët.
 • Shkarkoni listën tuaj si një skedar. CSV, integrojeni atë në CRM tuaj dhe filloni rrjetëzimin.
 • Ekipi mbështetës i drejtpërdrejtë 24 / 7.

Pyetje dhe përgjigje në listat e postave elektronike në Belgjikë

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772