AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Fizioterapistëve në Australi

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Fizioterapistëve në Australi

0
Adresa Email-i e Fizioterapistit në Australi
Lista e Fizioterapistëve në Australi

Lista e Fizioterapistëve Australianë të Fizioterapisë mund të jetë një gamë e gjerë mundësish sa i përket klientëve të shumtë të biznesit në internet tani, zgjidhni në lidhje me blerjen neto për lehtësinë e këtyre familjeve. Pra, për të prekur bazën në të cilën themeli i madh i klientit është e nevojshme që thjesht të ndihmoni për të bërë reputacionin e dikujt në rrjetë me një faqe të arsyeshme së bashku me sitin e këndshëm për të promovuar ato shërbime ose produkte në neto. Sidoqoftë, ju duhet të mbani mend se ndërsa ekziston sigurisht një gamë e gjerë e niveleve të konkurrencës në rrjetë, ju gjithashtu duhet të reklamoni blogun tuaj për të ndihmuar në sjelljen e trafikut në internet të synuar për të cilin do të jeni në gjendje të bëni pagesën me teknikat e marketingut me email në të cilin janë shumë efektive përveç çmimeve të arsyeshme duke maksimizuar fitimet e dikujt, së bashku me t'ju ndihmuar në provimin e këtij klienti të kualifikuar.

Blej Lista e E-maileve të Fizioterapistit të fundit në Australi

Shuma e regjistrave: 1,723
(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike)

Lista përfshin:

* EMRI I KOMPANIS * * ADRESA EMAIL * ADRESA * QYTETI * SHTETI * KODI ZIP

* Numri i telefonit * NUMRI I FAX * KODI SIC * PESRSHKRIMI SIC * ADRESA E Uebit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 100

Fizioterapist Australi Lista e pyetjeve dhe përgjigjeve

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772