AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike të drejtorit të artit

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike të drejtorit të artit

0
Adresa e emailit për drejtorin e artit
Lista e postës elektronike të drejtorit të artit

Lista e postës elektronike të drejtorit të artit do t'ju ndihmojë të arrini personin e drejtorit të artit të kompanisë. Ju mund të promovoni ofertën ose shërbimet e kompanisë suaj drejtorit të artit duke përdorur këtë listë emaili. Lista e postimeve të drejtorive të artit do të kursejë kohën dhe paranë tuaj sepse nëse dëshironi të ndërtoni vetë listën e postës tuaj të drejtorit të artit, atëherë duhet të shpenzoni më shumë kohë dhe para, por nëse blini listën e postave të postës tonë të drejtorisë së artit, kështu që do të kursejë kohën dhe paratë tuaja.

Lista e drejtpërdrejtë e artit është e pastër dhe e çon email të freskët për biznesin tuaj. Të gjitha detajet e kontaktit janë verifikuar me njerëz dhe kompjuter. Gjithashtu nëse mendoni të ju ndërtojmë ndonjë listë të shënjestruar të emailit, ju lutemi na tregoni këtu.

lista e postës elektronike të drejtorit të artit do t'ju ndihmojë të arrini drejtorin Art të kompanisë. Nëse produktet tuaja janë të vërteta në art, atëherë kjo listë email-eve për drejtor arti do t'ju ndihmojë më shumë. Drejtori Art është një person kontaktues i nivelit c të kompanisë dhe person vendimmarrës i kompanisë, kështu që nëse mund të merrni detajet e kontaktit të krijuesit të vendimeve të departamentit të artit të kompanisë, kështu që duhet të ju ndihmojë për biznesin tuaj. Nëse mendoni të tregtoni produktin tuaj në SH.B.A. dhe njerëzit tuaj të synuar është drejtor arti, atëherë kjo listë do t'ju ndihmojë më shumë.

Ekzistojnë më shumë se 4 miliard adresë emaili në të gjithë botën, dhe bizneset janë më të suksesshëm në arritjen e konsumatorëve përmes postës elektronike sesa mediat sociale: 90% e postave elektronike arrijnë në kutinë e korrekte të konsumatorit, por vetëm 2% e ndjekësve të Facebook shohin postimet e një biznesi në Lajmet e tyre feeds.

Bleni Listën e Postave të Drejtorit Art

Shuma e regjistrave: 6000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Adresa e postës elektronike të drejtorit të artit
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: 800 $ (tarifë një herë)

Çmimi: $ 800

Drejtori i Arteve Lista e pyetjeve dhe përgjigjja e postës elektronike

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772