AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа на ветеринарни е-пошта

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Листа на ветеринарни е-пошта

0
Ветеринарна адреса за е-пошта
Листа на ветеринарни е-пошта

Ветеринарна листа со е-пошта од ветеринарните лекари во САД целосни детали за контакт. Можете лесно да стигнете до ветеринарниот лекар користејќи го овој список за ветеринарни пошта. Адресата за ветеринарни контакти ќе ви докаже повеќе од очекуваното враќање на инвестициите за маркетинг преку е-пошта.

Како најнов снабдувач на бази на податоци за испраќање пошта, нашиот директориум за ветеринари е дизајниран за навремена, систематска и побарувачка комуникација преку персонализирани е-пошта, директни пораки и кампањи за телемаркетинг. Ние, најновата база на податоци за испраќање, ја опремивме нашата Листа со адреси за е-пошта на ветеринари со илјадници верификувани и валидни податоци за да им помогнеме на овие сиромашни продавачи на здравствени установи и директори на продажба, да се борат против предизвиците со податоци со кои се соочуваат, во врска со ветеринарите.

Со податоци за над 12,000 ветеринари ширум САД, Канада, Велика Британија и други земји, ние сме еден од водечките даватели на здравствени бази на податоци за врвен квалитет. Пазарџиите за здравство можат да се поврзат со нивните можности преку нашата список за ветеринарни контакти на Medicoleads што може да ви помогне успешно да ги пласирате вашите кампањи, поврзувајќи ве ветеринари ширум светот.

 

Купете листи за контакт со ветеринарство

Купете ја оваа листа на ветеринарни контакти и започнете да комуницирате со професионалци кои тесно соработуваат со животни низ цела САД по само неколку кликања. Нашата листа за ветеринарни е-пошта е полна со потребните информации за контакт, од адреси на ветеринарна е-пошта до броеви на факс и може да ви помогне да изградите посилни врски со професионалци, кои најверојатно се заинтересирани за вашиот производ или услуга оддалечиме од животни. Лесно да се јавите и да водите по е-пошта користејќи точни, ветеринарни адреси за ветеринарна е-пошта потврдени од човекот.

Затоа, започнете ги вашите кампањи во Ветеринарството. Над сите детали за списокот со е-пошта. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент. Погледнете повеќе детали: нашата база на податоци за ветеринари помага во однесувањето на вашата марка и услугите до авторитативни и ветеринарни ветеринарни лекари за борба против конкуренцијата на пазарот и други предизвици.Нашата база на податоци за е-пошта на ветеринари е идеална инвестиција за пазарот на здравствени услуги, фармацевтски компании, регрути и сл. списокот е ажуриран и чиста листа со ветеринарни контакти од САД. Ако сакате да изградите список со контакти со ветеринари од друга земја, тогаш известете ни. Ние ќе ви помогнеме да ја креирате вашата целна листа со ветеринарни е-пошта.

Износ на записи: 12,000

Вклучен список:

  • Контакт Име
  • Адреса
  • Град
  • Држава
  • Поштенски број
  • Телефонски број
  • Број на факс
  • E-mail адреса
  • веб-страница
  • име на компанија

Вид на датотека: MS word, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: $ 500 (еднократен надомест)

Ветеринарно список со е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин