+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

САД е-пошта листа

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

САД е-пошта листа

Прво на сите, ажурирани списоци со е-пошта на САД, исто така, неодамна додаде список со пошта. Најновата база на податоци за испраќање е една од најважните компании за маркетинг преку електронска пошта. Ние ќе ви помогнеме да ви обезбедиме скоро подготвен список за испраќање во земјата. Имаме милиони САД бази на податоци за потрошувачи на е-пошта, кои се високо квалификувани, исто така, неодамна ажурирани. Така, можете да заработите добар профит од секторот за маркетинг преку електронска пошта ако го добиете списокот со пошта. Можеме да ве увериме дека можете да ја добиете најдобрата услуга од најновата база на податоци за испраќање без да направите проблем.

Најновата база на податоци за испраќање, која се појави како една од најперспективните компании за маркетинг преку електронска пошта на овој свет, во ниеден момент не ви продава потрошувачи (B2C), станбени и деловни (B2B) списоци со бази на податоци од САД. Најновата база на податоци за испраќање има база на податоци за деловни е-пошта во САД и база на податоци за потрошувачи на е-пошта во САД.

Списокот за испраќање во САД ќе ви помогне да дојдете до деловните луѓе во САД. Исто така ви заштедува време и пари. Доколку сакате да изградите список со пошта во САД, потребно е повеќе време од причина што ние исто така ви заштедуваме и пари. Исто така, имаме база на податоци за е-пошта во Бизнис-центар со точни податоци 90%. Друг начин да можете да направите ваш сопствен список со е-пошта затоа што ние ќе ви обезбедиме тим за градење списоци со е-пошта. Само ни го кажувате вашиот целен бизнис. Речиси имаме над 100 милиони податоци од Соединетите држави.

Најновата база на податоци за испраќање, исто така, ви помага да го изградите оловото за директна продажба од САД. Нашиот тим ќе ви обезбеди директна продажба предност за вашиот бизнис. Вие само ќе ни кажете за вашите категории на клиенти и за вашите производи, тогаш нашиот тим ќе го изгради своето насочено продажно место. Денес маркетинг кампањи за испраќање пошта е добар начин за промовирање на вашиот бизнис преку Интернет, но ако сакате во почетокот да креирате поштенска кампања, треба да добиете список со пошта што ќе ви помогнеме да го наведете вашиот список со пошта.

База на податоци за бизнис на е-пошта во САД

0 милиони
Адреса за е-пошта на САД Б2Б
База на податоци за бизнис на е-пошта во САД

Најпрво, базата на податоци за деловни е-пошта во САД неодамна се ажурираше со сите информации за локалните деловни активности на Соединетите држави. Hereе ги добиете сите списоци на деловни активности, исто така, од потрошувачки пошта од овде. Исто така, имаме деловни податоци по држава. Речиси ги имаме сите државни податоци од САД. Dataе ги добиете вашите податоци за секунда. Така, можете да ја користите оваа листа со е-пошта на кое било место за промоција на вашата компанија.

Речиси имаме 4 милиони b2b записи од САД. Значи, ако го купите овој список, ќе добиете ID на е-пошта 4 милиони, исто така, 4 милиони бизнис име, исто така, адреса, исто така, веб-страница, исто така, број на факс, исто така, име на контакт. Затоа, започнете ги вашите кампањи во САД. Пред сè, детали за базата на податоци за деловни е-пошта во САД.

Купете најновата ажурирана база на податоци за е-пошта во САД B2B

Износ на записи: 4 милиони

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име за контакт * Име на деловна активност * адреса * Град * Поштенски код * Држава

* Е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Веб-страница адреса

Тип на датотека: Excel, CSV

неодамна ажурирани

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

База на податоци за потрошувачи на е-пошта во САД

0 милиони
Адреса на е-пошта на САД B2C
База на податоци за потрошувачи на е-пошта во САД

База на податоци за потрошувачи преку е-пошта во САД ќе ви помогне да ги достигнете луѓето од САД кои купуваат преку Интернет и да вршат услуги од Интернет. Базата на податоци за потрошувачи во е-пошта во САД ќе ви даде добар рентабилност (поврат на инвестицијата). Базата на податоци за потрошувачи преку е-пошта на САД ќе ви помогне да ги продадете вашите производи или услуги на луѓето од САД.


Списоците за испраќање потрошувачи во САД вклучуваат, исто така, лична адреса на сите лица. Проверени се и нашите лични податоци во САД, исто така, ажурирани во 2019 година. Податоците за потрошувачи во САД ги вклучија и IP адресата на сите лица што ќе ви помогнат да се жалите на интернет провајдер

Значи, ако сакате да го рекламирате вашиот бизнис во САД, тогаш можете да го користите овој список со е-пошта, бидејќи тоа ќе ви заштеди време и пари. Исто така, можете да изградите своја сопствена листа на потрошувачи од нас. Над сите детали за базата на податоци за потрошувачи на е-пошта во САД.

Купете најновата ажурирана база на податоци за е-пошта во САД B2C

Износ на записи: 4 милиони

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име на контакт * Возраст * адреса * Адреса на е-пошта

* IP адреса * Телефонски број

Тип на датотека: Excel, CSV

неодамна ажурирани

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на списокот во е-пошта во САД

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин