AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со факси на потрошувачи во Велика Британија

Сега маркетингот со факс е многу важна техника за промовирање на вашите производи преку Интернет. Ако имате добар список со факс, тогаш од маркетингот на факсот можете да доведете добра продажна позиција за вашиот бизнис. Доколку можете да креирате кампањи за рефус емитување на факс, така ќе добиете добар успех. Повеќе лица од највисоко ниво редовно ги проверуваат факсот, така што ако им испратите факс со понудата на вашата компанија и ако им се допаѓа вашата понуда, тие мора да ве контактираат. Ова е маркетинг факс е добар начин за промовирање на вашата деловна активност.

Најновата база на податоци за испраќање е една од најпопуларните и големите извори на списокот со факс. Ако сакате да добиете валиден и точен список за маркетинг на факс, тогаш можете да ги видите сите наши списоци со факси. Ние ви ја даваме најдобрата листа за емитување на факс. Имаме список со деловни факси во САД, Канада и повеќе списоци со емисии за факс во земјата. Getе добиете само список со број на факс за контакт со лице од највисоко ниво на компанија.

Список со факси на потрошувачи во Велика Британија

0 милиони
Броеви на факс за потрошувачи во Велика Британија
Список со факси на потрошувачи во Велика Британија

Испраќањето на масовни факсови на овој начин е измамливо едноставно: можете да купите список на потрошувачи на факсови во Велика Британија од 1.75 милиони факсови, потоа да ангажирате компанија за да ја испратите вашата порака или реклама до тие компании, сè за само неколку стотици долари. Маркетингот со факс обично значи рекламирање на бизнис или посегнување до вашите клиенти со испраќање на факсови. 

За да овозможат телемаркетинг, телефонските компании продаваат опрема за бирање, линиите и инфраструктурата што овозможуваат повикување на повеќе лица истовремено и списоци на нови клиенти. На пример, може да биде разумно да очекувате да добиете телемаркетинг повик (или факс) од финансиска институција, комунални услуги, давател на услуги или телефонски оператор ако имате постоечка сметка.

Купи факс Велика Британија B2C Нема список

Износ на записи: 1.75 милиони

Тип на датотека: Excel, CSV

неодамна ажурирани

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 200к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

Листа на потрошувачи на британски услуги

Постојаното испраќање факсови е значајно за повеќето деловни субјекти, броевите на факсот се потребни за каква било кампања за факс, а насочените специфични броеви за факсови се неопходни за успех на бизнисот. Избор, список за потрошувачи на факсови во Велика Британија е најдобриот начин да го направите вашиот бизнис на врвот на најпродаваните компании, особено во земјата на Обединетото Кралство. Имајте скоро 100% точност и ажурирана листа на потрошувачи на факсови во споредба со страниците на другата компанија.

Најновата база на податоци за испраќање или најновата датотека за пошта е најстариот доверлив сајт за доставување на специфична листа со броеви на факс за потрошувачи, за нивните имиња на потрошувачи, број на факс, адреси и код за област. Во овие податоци, можете да го уверите вашиот клиент за клиенти дека тие можат целосно да ги примаат рекламите на вашите производи. Така, да се пласираат на пазарот и да ги продаваат сите ваши производи и услуги на вистинските потенцијални компании, овие можат да направат широко распространување на факс поефективно и посигурно за клиентите.

Списокот на факс за потрошувачи во Велика Британија од најновата база на податоци за испраќање или најновата верзија на податоци се состои од следново:

  • 75 милиони ажурирани совршени податоци собрани од различни доверливи платформи
  • Ви нуди разумна цена која изнесуваше 900 УСД
  • Испратено време и утврдете плаќање
  • Инстант софтвер што може да се преземе, кој може да биде формат на датотека Excel CSV
  • Начини на плаќање: Виза картичка, мастер картичка, Paypal, Skrill и Western Union

Прашање и одговор на список со факсови на потрошувачи во Велика Британија

Кога бројот на факс води последно ажурирано?

Секој месец го ажурираме списокот со број на факс. Нашата факс листа ја градиме од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци за факс секој месец, ажурираме.

Кога е доставен списокот за маркетинг на факс?

Откако ќе нарачате во рок од 4 часа, ќе ви биде доставен списокот со броеви за факсови и за прилагодени броеви за факс за контакт, ние траеме максимум 72 часа за градење на податоци.

Која е точноста на списокот со емитување на факс?

Ние ви обезбедуваме 95% точни броеви на факс. Целиот наш факс за контакт е потврден од човечко и компјутерско око.

Каков вид список за маркетинг на факс ви давате?

Ние обезбедуваме број на деловен факс, исто така, податоци за списокот со број на факс на потрошувачот и лице за контакт со компанијата по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата Исто така, можете да изградите список на мобилни телефони според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Оваа листа за емитување на факс донесе предност во продажбата?

Да, нашата листа за емитување на факс донесе повеќе затворена предност за продажба на вашата компанија.

Употреба на факс маркетинг список на било која CRM платформа?

Да, можете да користите список за маркетинг на факс на која било платформа за CRM.

Зошто ти верувам?

Водеме деловни активности од 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давател на списоци со емитувани факсови. Целиот број на факс за контакт е точен 95%. Ако добиете повеќе од 5% број на факс за отскокнување, тогаш ќе го замениме нашиот повратен факс-број. Тоа е нашата гаранција.

Каков формат за список за маркетинг на факс?

Ние ќе ви овозможиме ексел или CSV формат за нарачаниот список со броеви за факс.

Листата за емитување факс имаат дозвола?

Сите наши списоци со контакт за емитување факсови се основа за дозвола и подготвен е GDRP.

Кој е вашиот список за маркетинг на факс Извор?

Нашиот извор на список за маркетинг со факс е различна платформа. Ги зедовме сите броеви на факс од доверливи страници и се определуваме само од изворот. Ние правиме список со броеви на факс од деловен извор и потрошувач.

Која цел ја користиме оваа листа со броеви на емитувани факси?

Можете да ја користите оваа листа со броеви за емитување факс за да создадете ваша компанија преку Интернет маркетинг на факс или кампањи за емитување факс.

Списокот со факсови со броеви е подготвен да го користи преносот на факс?

Да, нашата листа со броеви за факс е подготвена да користи кампањи за емитување факс. Ако сакате да ја користите оваа листа со броеви за факс за емитување на факс, подготвена за употреба за да се емитува системот.

Поврзани води

whatsapp копче-мин