AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа со телефонски броеви во Турција

Најновата база на податоци за пошта ви обезбедува водечки телефонски број за промовирање на вашите кампањи за телемаркетинг или маркетинг со смс. Ние ви ја обезбедуваме само ажурираната листа на ладни повици. Тука ќе добиете телефонски список или список со мобилни телефони. Ако мислите да создадете ефективни кампањи за ладно повикување, тогаш ви предлагам да ја користите нашата телефонска листа. Може да ја купите нашата готова листа на телефонски броеви.

Имаме телефонски список и список на мобилни телефони од различни светски земји. Ако треба да добиете список со телефонски броеви од одредена земја, само што ќе ни кажете, нашиот тим ќе ја изгради вашата сопствена листа на мобилни или телефонски броеви на земја или личност. Вие купувате список со телефонски броеви од тука како безбедна и многу пониска цена.

Најновата база на податоци за испраќање, исто така, ви дава телефонски список бесплатно како тест за нашите податоци. Ние ви нудиме 10-20 телефонски броеви или список на мобилни броеви. Вие купувате податоци за повик за ладно. Сите наши води се влезни и дозвола основа.

Листа со телефонски броеви во Турција

0
Телефонски броеви во Турција
Листа со телефонски броеви во Турција

Листа со телефонски броеви во Турција за да создадете можности за подобрување на свеста за маркетинг на вашиот производ. Најновата база на податоци за испраќање ја заврши оваа одлична работа за вас, сè што треба да сторите е да ги купите листите за потрошувачки телемаркетинг листи и да ја започнете вашата деловна цел успешна. Ако сакате да испратите деловна понуда наменет потрошувач во Турција, тогаш купете ја нашата листа со телефонски броеви во Турција тука со целосни информации за контакт.

Вие би можеле да го дадете потребниот поттик за продажбата со тоа што ќе го достигнете вистинскиот мобилен или телефонскиот број на клиент. Овој список со број на ќелии во Турција, B2C, исто така ќе ви помогне со различните кампањи за телемаркетинг, рефус СМС кампањи што ќе доведат до успешен раст на вашата индустрија.

Купете го телефонскиот список со потрошувачи на Турција во Турција

Вклучен список:

Име на лице за контакт
Контакт Адреса
Телефонски број
Одлучи датум

Вкупни телефонски броеви: 300,000

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 18к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

ТЕЛЕВЕН ТЕЛЕВНИК ЗА ПРОДАБА НА ТУРЦИ

Списокот со телефонски броеви за потрошувачки телефони или списоците со потрошувачки мобилни телефони во Турција е најкорисен начин за бизнис, без разлика дали поставувате состаноци, продавате директно преку телефон или други стратегии за методи за деловно работење кои имаат посоодветно насочени клиенти поконкретно за телемаркетинг.

Најновата база на податоци за испраќање или најновата база на податоци за е-пошта ги собра конкретните ажурирани списоци за потрошувачки телефони од Турција. Овие податоци имаат точни и прецизни доведува до контактирање на клиентите на начини на ладно повикување, телемаркетинг, маркетинг СМС и директно контактирање со вашите приматели.

Набавка, список со деловни телефони во Турција од Најновата база на податоци за испраќање, која содржи 300,000 2,500 собрани ажурирани податоци на списокот со броеви на потрошувачки телефони во износ од XNUMX американски долари, тоа е еднократно плаќање и брз софтвер што може да се преземе, кој може да биде вид на датотека Excel CSV и може лесно прелистувајте на вашата работна површина.

Најновата база на податоци за е-пошта или најновата верзија на податоци е извор за списоци на водечки телефонски броеви за потрошувачи, уверувајќи дека базата на податоци за телефонски списоци во Турција е ажурирана, обезбедува точни и поконкретни листи за списоци за деловни телефони за клиенти кои имаат потенцијална цена за потрошувачки телефонски списоци. може да даде високо квалитетна база на податоци за подобрување на маркетинг продажбата што може да го развие вашиот бизнис и може да помогне за подобрување на вашата деловна активност.

Телефонски број Турција Прашање и одговор

Кога последен пат ажурирани се бројот на мобилниот телефон?

После тоа, секој месец го ажурираме списокот со броеви на контакт мобилен телефон. Ние ја градиме нашата мобилна листа од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци секој месец, ажурираме.

Кога ќе се достави списокот со броеви за мобилни телефони?

Затоа, откако ќе нарачате во рок од 4 часа, вашиот список со телефонски броеви ќе биде доставен, а за прилагодени контакти Водачите за мобилни телефони ви одземаме максимум 72 часа за изградба на податоци

Што е точноста на телефонските броеви?

Покрај тоа, Ние ви обезбедуваме 95% точност Мобилни броеви. Нашиот целосен мобилен број за контакт е потврден од човечко и компјутерско око.

Кој тип список на мобилни броеви што го обезбедувате?

Како заклучок, ние обезбедуваме деловен телефонски број, исто така, податоци за списокот на мобилни телефони на потрошувачите и лице за контакт со компанијата според наслов на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата. Исто така, можете да изградите список со мобилни телефони според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Овој список за телемаркетинг донесува предност во продажбата?

Со други зборови, Да, нашата листа за телемаркетинг донесе повеќе затворено водство за продажба за вашата компанија.

Користете список со мобилни броеви на која било платформа crm?

Покрај тоа, Да, можете да користите список со мобилни броеви на која било crm платформа.

Зошто ти верувам?

Како заклучок, ние работиме деловни активности од 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давател на списоци со телефонски броеви. Телефонскиот број на сите контакти е точен 95%. Ако добиете повеќе од 5% телефонски број на отскокнување, тогаш ќе го замениме нашиот телефонски број што се одбива. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за списокот со броеви за телемаркетинг?

Со други зборови, ние ќе ви обезбедиме Excel или CSV формат за списокот на нарачани броеви за телемаркетинг.

Листа за мобилни телефони имаат дозвола?

Слично на тоа, нашата листа на сите контактни броеви на мобилни телефони е основа за дозвола и подготвена е ГДРП.

Кој е вашиот список за телемаркетинг

Што е најважно, нашиот извор на списокот за телемаркетинг е различна платформа. Ги зедовме сите броеви за телемаркетинг од доверливи страници и се определуваме само во изворот. Ние правиме список со мобилни броеви од деловен извор и потрошувач.

Која цел ја користиме оваа листа со броеви на мобилни телефони?

Сепак, можете да ја користите оваа листа на броеви на мобилни телефони за да креирате маркетинг кампањи на вашата компанија преку смс или ладни повици.

Списокот со броеви за мобилни телефони е подготвен да го користи центарот за повици?

Како заклучок, да, нашиот список со броеви на мобилни телефони е подготвен да го користи центарот за повици. Ако сакате да го користите списокот со броеви на мобилни телефони, да го повикате центарот, подготвен да го користите за повик центар.

Поврзани води

whatsapp копче-мин