AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со е-пошта во Сингапур

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Список со е-пошта во Сингапур

Списокот со е-пошта во Сингапур содржи детали за деловниот контакт со Сингапур. 90% точни информации за деловен контакт од оваа листа за е-пошта во Сингапур. Може да стигнете до деловно лице во Сингапур лесно со овој список за е-пошта во Сингапур. Најновата база на податоци за испраќање ви дава списоци со е-пошта за Сингапур, за креирање на вашата компанија Маркетинг кампањи за е-пошта.

Нашата листа со е-пошта во Сингапур е потврдена и ги ажурира списоците 2019. Доколку сакате да ги рекламирате вашите производи или услуги во Сингапур, користете ја нашата база на податоци за е-пошта за креирање на вашата кампања преку Интернет пошта во Сингапур. Ако сакате да ги промовирате своите производи или услуги во Сингапур, тогаш можете да ја користите оваа адреса за маркетинг на е-пошта. Willе ви помогне да донесувате сообраќај од Сингапур и можете да го претворите овој сообраќај во продажба. Ние, исто така, ја градиме вашата насочена база на податоци за испраќање од оваа земја со нашиот тим за изготвување списоци со пошта. Во нашиот тим за градежни списоци со пошта имаме 20 искусни луѓе кои цело време ја градат својата насочена листа со е-пошта.

Список за е-пошта за деловни Сингапур

0
Адреса за е-пошта на Сингапур B2B
Список за бази на податоци за деловни е-пошта во Сингапур

Списокот со податоци за деловни е-пораки во Сингапур ќе ви ги обезбеди сите активни информации за контакт со деловните активности во Сингапур. Можете да ја користите оваа база на податоци за деловни е-пораки во Сингапур за маркетинг кампањи за вашата компанија преку е-пошта.

Thisе дојдете до деловните луѓе во Сингапур од оваа база на податоци за е-пошта. Над сите детали за овој список.

Купете свежи и ажурирани списоци со е-пошта за Сингапур B2B

Износ на записи: 15,000

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име на компанија * Име на лице за контакт * Адреса

* Идентификација на е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Категорија

Тип на датотека: Датотека Excel / CSV

(Еднократен надомест без повторување на плаќање)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на списокот со е-пошта во Сингапур

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води