+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со е-пошта на агент за недвижнини

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Список со е-пошта на агент за недвижнини

милиони
Адреса за е-пошта на агент за недвижнини
Список со е-пошта на агент за недвижнини

Списокот со е-пошта на агентите за недвижнини ги содржи сите детали за контакт на агентите, исто така, сите детали за контакт се ажурирани и потврдени. Оловото на сите агенси е двојно одлучено и чисто. Сите водичи на агенти се потврдени со човечко и компјутерско око. Ако мислите да достигнете лице за агент за недвижнини, тогаш треба да ја користите оваа база на податоци.

Овој мејл список ќе ви помогне да ја промовирате вашата деловна активност на агенти во САД. Овој поштенски список ги содржи сите информации за контакт на лицата за податоци на податоци за недвижнини во САД. На оваа листа, ќе добиете информации за државните агенти Калифорнија, Newујорк, Флорида, Вашингтон, Тексас и др. Исто така, ако мислите дека да купите која било друга земја список со агенти за агентите, тогаш дозволете ни да ви помогнеме да ја изградите таа листа за вас. Можете да добиете насочен вистински клиент за вашиот деловен дом. Купувајте ја денес нашата база на податоци и започнете со маркетинг кампања. Оваа база на податоци користи CRM платформа или друг е-мејл маркетинг софтвер.

Списокот за испраќање во базата на податоци на Realtor вклучува адреса за е-пошта на Realtor, телефонски број и информации за контакт. Погледнете подолу детали за списокот со агенти за недвижнини.

Купете свежи и најнови ажурирани списоци со е-пошта за агент за недвижнини

Износ на записи: 1.2 милиони
(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта)

Вклучување на списокот:

* Име за контакт * Адреса * Град * Држава * Поштенски код * Телефонски број

* Број на факс * Адреса за е-пошта за агент * веб-страница * Име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 100к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

Прашање и одговор на списокот со е-пошта за агент за недвижнини

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин