AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Фармацевтска е-пошта листа

 • Пониски цени
 • 90% Точни
 • Свежи и исчистени
 • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Фармацевтска е-пошта листа

0
Адреса на фармацевтска е-пошта
Фармацевтска е-пошта листа

Најновата поштенска листа ви овозможува 100% свеж фармацевтски список со е-пошта. Листата на е-пошта ги вклучуваше сите фармацевтски име на адреса, адреса, телефонски број за контакт, адреса на е-пошта, веб-страница, број на факс и име на компанијата и др. Фармацевтските списоци за е-пошта се најактивни, влијателни, директни реагирани и совршени изгледи за промоции. Ние сме најдобрата компанија за провајдери на списоци со е-пошта во светот. Овој список со е-пошта што ги купувате од Најновата база на податоци за испраќање е најточна листа што ќе ја најдете. Овој список е сеопфатна колекција на податоци со чисти и перципирани глави на фармацевтски деловни активности и детали на донесувачите на одлуки. Купете ја оваа е-пошта денес и можете да ја интегрирате во вашиот CRM и да започнете за неколку минути. Овој список со е-пошта ќе ви помогне да донесете продажба на вашата компанија.

Ние ќе помогнеме да се изгради вашата целна адреса за е-пошта. Речиси имаме 209,000 b2b записи од Фармацевтскиот. Значи, ако ја купите оваа листа, ќе добиете 209,000 имеил за е-пошта, исто така, име за деловна активност 209,000, исто така, адреса, исто така, веб-страница, исто така, број на факс, исто така, име на контакт. Затоа, започнете ги вашите кампањи во Фармацевтскиот. Над сите детали за списокот со е-пошта.

Погледнете повеќе детали:

Купете листи за контакт фармацевтски производи

Нашата листа со фармацевтски поштенски производи е совршена за вашите деловни барања и со нашите списоци со е-пошта, добивате пристап до најточните информации за маркетингот на пазарот со стапка на испорака 98%. Најновата фармацевтска пошта за база на податоци за испраќање е одлична база со податоци за маркетинг, која ја обезбедува ажурираната и потврдени информации за кампањите за е-пошта, поштенски или телемаркетинг.

Ние ја прилагодуваме базата на податоци за испраќање по фармацевтски извршители според вашите барања и нудиме високо насочени електронски пораки, пошта и телемаркетинг, за да го максимизирате вашиот рентабилност и да ги подобриме конверзиите. И нашите наши списоци со фармацевтски е-пошта се најдобриот ефикасен начин за постигнување на целната публика со вашите производи и услуги.

Списоците со е-пошта за фармацевтски извршители од најновата база на податоци за испраќање можат да ви ги дадат потребните информации за контакт. Нашата база на податоци за фармацевтски пошта може да ве поврзе со клучните носители на одлуки, директори и професионалци со кои можете да истражите нови деловни можности.

Износ на записи: 209,000

Вклучен список:

 • Контакт Име
 • Адреса
 • Град
 • Држава
 • Поштенски број
 • Телефонски број
 • Број на факс
 • Фармацевтска адреса за е-пошта
 • веб-страница
 • име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: $ 3000 (еднократен надомест)

Фармацевтски листи со е-пошта Прашања и одговори

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води