AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Списоци за е-пошта директори на плати

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Списоци за е-пошта директори на плати

0
Адреса за е-пошта на директори на плати
Списоци за е-пошта директори на плати

Списоците за е-пошта на директори на списоци содржат детали за контакт со лицата за платен список во САД. Детали за контакт можете да добиете точна 90% лице за платен список b2b. Можете да ги користите овие списоци со е-пошта на директори на плати за маркетинг кампањи за е-пошта на вашата компанија. Willе ви помогне да донесе продажба за вашата компанија. Можете исто така лесно да стигнете до лицата за директори на плати, лесно со овие списоци со е-пошта на директори на списоци.

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе списоци со е-пошта од компании од САД со титула за работа на лице за контакт. Ако сакате да изградите повеќе списоци со е-пошта за директори на платен список од САД или други земји, така што само ќе ни кажете за ова. Ние ќе ја изградиме списокот со е-пошта за вашата земја за насочени договори.

Овој список на директори на плати неодамна се ажурираше. Сите се активни директори на плати во компании во САД. Сите контакти заверени со системот за верификација на вработените. Една копија за еден клиент, така што цело време ќе добиете единствена листа. Еден податок од една компанија, така што нема дупликат податоци. Активни директори на платен список 12,399 контактираат во оваа база на податоци. Пред сè, детали за списоците со е-пошта на директори на списоци.

Купете најнови списоци со директори на платен список

Износ на записи: 12,399
(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта)

Листите вклучуваат:

* Име * Презиме * Име на компанија * Работна плочка * Адреса

* ИД за е-пошта * Телефонски број * Веб-страница на компанијата

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Директори за плати Листа со е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772