AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Payday Long Form база на податоци

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Payday Long Form база на податоци

0 милиони
Payday Long Form база на податоци
Payday Long Form база на податоци

Најновата база на податоци за испраќање ја објави неодамна ажурираната база на податоци за долг формулар за плаќање. Ако сакате да добиете олово од долг формулар за отплата, можете да ги користите податоците за долг формулар за плаќање за вашите ладни повици или маркетинг кампањи за е-пошта. Веројатно, Базата за податоци на долг формат е една од најмоќните, користејќи алатки во кампањата за маркетинг преку електронска пошта. Од таа причина, 90% точната форма на исплата на денот на исплата води со сите детали за контакт кои сакаат да добијат заем за исплата од Интернет. Скоро, ова е датотека CSV и ексел и има CRM подготвени за да ја испратите во вашата база на податоци. Можете да ги користите за испраќање понуда од типот до нив затоа што овие податоци се подготвени за GDRP. Исто така, оваа база на податоци за долги форми ќе ви даде добар поврат на инвестицијата за вашите кампањи преку Интернет. Затоа, можете да купите овде изгради насочени списоци со е-пошта за вашите насочени области или повеќе категории.

Добијте ја нашата база на податоци со долг облик на плаќање Само кликнете на копчето Додај во кошничката, потоа ќе се пренасочи кон страната за исплата, потоа ставете ги информациите за наплата и платете ја оваа сума, за оваа база на податоци, тогаш ќе го добиете пристапот за преземање на списоците со бази на податоци за долг формулар за плаќање. Конечно, контактирајте со нас за да добиете повеќе список со е-пошта што ви треба.

Купете најновата ажурирана база на податоци за долг формулар за плаќање

Износ на записи: 1 милиони
(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта)

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на база на податоци со долг формулар за плаќање

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772