AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листи за е-пошта на Панама

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Листи за е-пошта на Панама

0
Адреса за е-пошта на Панама
Листи за е-пошта на Панама

Списоците со е-пошта на Панама ги додадоа сите валидни списоци со бази на податоци за адреса за деловна е-пошта. Најдоброто нешто во врска со најновата база за испраќање пошта, списоците со е-пошта во Панама е дека нема да има поплаки за спам и вашата стапка на конверзија ќе биде многу повисока, бидејќи можете да бидете сигурни дека вашите рефус е-пошта веќе имаат докажан интерес за тоа што сте понуда. Купувањето списоци со е-пошта во Панама може да биде фантастичен начин да ги размерите напорите за генерирање на олово ако вашата платформа за маркетинг преку е-пошта знае како да се справи со податоците. Исто така, ќе ви обезбедиме телефонски списоци од земјата на САД, Велика Британија, Канада, Австралија и дека телефонските води што можете да ги користите за вашата компанија кампањи за ладно повикување или рефус маркетинг кампањи за СМС.

Во меѓувреме, имате повеќе компанија за даватели на списоци со пошта, но мора да ја изберете вистинската компанија за обезбедување списанија за е-пошта за да ги добиете вашите списоци со пошта, ова е поважно за да добиете резултати од поштенските кампањи. Тие се основа на успешна стратегија за маркетинг преку е-пошта и без навистина добри списоци за испраќање, вашата следна кампања за е-пошта нема да биде успешна како што може.

Панама-мејл маркетинг список за онлајн продажба

Само списоци со адреси за е-пошта

Износ на евиденција: 1800

Тип на датотека: Excel, CSV
неодамна ажурирани
(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на списоците со е-пошта на Панама

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин