+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листи за е-пошта на Оман

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Листи за е-пошта на Оман

0
Адреса за е-пошта на Оман
Листи за е-пошта на Оман

Омански списоци за е-пошта за дигитален маркетинг кампања во земјата на Оман. Најнова база на пошти, соберете ги адресите за е-пошта на посетителите кои се заинтересирани за вашиот бизнис, производи и услуги и ве пронаоѓаат преку платените рекламни реклами што ќе ги поставиме и ќе ги водиме. Кога сами и преку насочените ресурси за сообраќај ги создавате вашите насочени списоци за е-пошта во Оман, нема да имате правни проблеми и воопшто нема да ризикувате. Меѓутоа, ако ги замолите да ги остават своите адреси за е-пошта и ви дозволат да им испраќате е-пошта, можете да бидете во контакт со нив. Значи, ако сакате да купите списоци со е-пошта во Оман, тогаш само кликнете на копчето Купи сега и добијте ја вашата насочена листа на бази на податоци.

Целата стручна експертиза ја ставаме во стекнување на најновите избирачки списоци, нивно подобрување со демографски и други податоци, градење на најдобра можна база на податоци за е-пошта и дополнување со тоа што се здружуваме со најквалитетни добавувачи на е-пошта за доставување максимален број валидни електронски пораки достапен

Купете списоци со маркетинг на е-пошта на Оман,

Само списоци со адреси за е-пошта

Износ на евиденција: 10,300

Тип на датотека: Excel, CSV
неодамна ажурирани
(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашања и одговори списоци со е-пошта на Оман

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин