AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа со е-пошта на медицински сестри

 • Пониски цени
 • 90% Точни
 • Свежи и исчистени
 • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Листа со е-пошта на медицински сестри

0
Адреса за е-пошта на медицински сестри
Список на е-пошта за медицински сестри

Списокот со е-пошта на медицински сестри претставува голем пазар во здравствената заштита, исто така, има зголемување на побарувачката за стари лица. Вашата листа е потврдена преку телефон преку единствен процес на верификација што осигурува дека податоците доследно се следат за промените за испорака на високо квалитетни податоци. Оваа база на податоци и други бази на податоци за здравствена заштита секогаш се верификуваат преку телефон на изворот. Нашите се градат со помош на докажани методи за потврдување на информации за контакт, акредитиви и демографска установа, припадност и практики, припадност на давателот и практиката, Нашите податоци се верификуваат со автоматски процеси и човечки очи. Ние сме толку сигурни во нашите списоци со контакти што даваме 95% гаранција за точност.

Списоците со е-пошта се здобија со голема популарност како начин за корисниците на Интернет да останат во чекор со темите што ги интересираат. Многу бизниси сега ги користат како алатка за маркетинг и начин за одржување контакт со клиентите. Тие се толку ефикасни на неколку начини затоа што тешко може да се избегнат. Во моментов, интернетот им овозможи на поединците да комуницираат со роднини, други луѓе, деловни активности и сл. Во кој било дел од светот со само еден клик. Списокот со е-пошта ви овозможува полесно да комуницирате со вашите клиенти поблиску.

Купи списоци за медицински сестри

Нашите списанија за стари лица во контакт списокот ќе ви помогнат да стигнете до старечки домови во САД. Ова е неодамна ажуриран список со контакти за домови. Ако сакате да изградите база на податоци за контакт со старечки домови, тогаш оваа листа ќе ви заштеди време и пари, бидејќи овој мејлинг-список е претходно изграден. Пошта за здравство обезбедува прифатлива, високо квалитетна пошта за пошта на домови, така што ќе можете да ја напојувате маркетинг-кампањата за е-пошта на вашиот бизнис со точни, релевантни, ажурирани информации за контакт.

Постигнете ги просториите, медицинскиот персонал и носителите на одлуки со проверените списоци со податоци на IQVIA, вклучувајќи електронска пошта и услуги за е-пошта. Остварете длабоки увид во светот на старечки домови, вклучувајќи типот на страницата, географијата, сопственоста и многу повеќе! Листа за е-пошта за квалификувани и средно медицински домови. Списокот со е-пошта на медицински сестри претставува голем пазар во здравствената индустрија, исто така, има зголемување на побарувачката за стари лица. Оваа грижа може да ја обезбеди Вишиот тим на LИВОТНИК на многу места, вклучувајќи го и домот на членот, домот на член на семејството, а медицинска сестра, или болницата.

Ги користи податоците од Медицински услуги за медицински сестри, програма на Центрите за медицински услуги и медицински услуги, која поставува и спроведува стандарди за старечки домови. Листата за стапки на средства за медицински сестри содржи различни информации за медицински сестри што учествуваат во програмата за здравствена заштита МЗ. Маркетингот до домовите за стари лица е полесен од кога и да било со оваа консолидирана база на податоци за е-пошта од Купи списоци за стари лица сега. Ние ќе помогнеме да се изгради вашата насочена листа со е-пошта. Скоро имаме 15,000 записи од б2б. Значи, ако ја купите оваа листа, ќе добиете 15,000 ИД за е-пошта, исто така, 15,000 Име на деловна активност, исто така, адреса, исто така, веб-страница, исто така, број на факс, исто така, име на контакт. Над сите детали за списокот со е-пошта. Ако имате повеќе време да потрошите за градење на насочени списоци со е-пошта и потрошивте повеќе пари за добивање добра база на податоци за е-пошта за вашиот бизнис, така да можеме да ви помогнеме да добиете квалитетни и насочени списоци со е-пошта.

Износ на записи: 15,000

Вклучен список:

 • Контакт Име
 • Адреса
 • Град
 • Држава
 • Поштенски број
 • Телефонски број
 • Број на факс
 • Адреса за е-пошта на медицински сестри
 • веб-страница
 • име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: $ 500 (еднократен надомест)

Прашања и одговори на списоци со е-пошта на медицински сестри

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води