AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

База на податоци за е-пошта на Нов Зеланд

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

База на податоци за е-пошта на Нов Зеланд

База на податоци за е-пошта на Нов Зеланд содржат само список со информации за активен контакт со Нов Зеланд. Дали се обидувате да добиете е-пошта за е-пошта за Нов Зеланд, за да ја промовирате вашата онлајн бизнис? Не грижи се, Најнова база на податоци ™ Ви ги дава најновите списоци со е-пошта на 2019 за Нов Зеланд. Нашата електронска база на податоци е валидна и најпопуларна во светот. Ние ви нудиме високо квалитетна база на е-пошта за да добиете водечки продажби. Ако можете да ја користите нашата листа со е-пошта, ќе заработите повеќе пари.

База на податоци за деловни е-пошта на Нов Зеланд

0
Адреса за е-пошта на Нов Зеланд B2B
База на податоци за деловни е-пошта на Нов Зеланд

Списокот со е-пошта на Нов Зеланд ќе ви помогне да стигнете до деловно лице во Нов Зеланд. Можете лесно да стигнете до луѓето од земјата во Нов Зеланд. Нов Зеланд е голема можност за воспоставување на вашиот бизнис. Ако мислите дека ќе воспоставите деловна активност во Нов Зеланд, тогаш можете да пробате со нашата листа со пошта на Нов Зеланд.

База на податоци за деловни е-пошта на Нов Зеланд ќе ви помогне да стигнете до деловните луѓе во Нов Зеланд. Оваа база на податоци за деловни е-пораки во Нов Зеланд ќе ви овозможи 90% точни детали за деловни контакти. Можете да ја користите оваа база на податоци за промовирање на вашиот бизнис во Нов Зеланд. Пред сè, детали за базата на податоци за деловна е-пошта во Нов Зеланд

Купете ја најновата листа со е-пошта на Нов Зеланд B2B

Износ на записи: 187, 000

(Оттука, сите записи не вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име на деловна активност * адреса * Град * Поштенски код * Држава

* Е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Веб-страница адреса

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на База за е-пошта на Нов Зеланд

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

Додадете WhatsApp +8801758300772