AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

Пон - Сонце: 9: 00 - 21: 30

Производство на список со е-пошта

 • Пониски цени
 • 90% Точни
 • Свежи и исчистени
 • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Производство на список со е-пошта

0 Милион +
Производство на адреса за е-пошта
список за производство на е-пошта

Најновата база на податоци за испраќање обезбеди Купи Производство на е-пошта. Една копија за еден клиент. Ние ќе ви овозможиме 100% соодветна база на податоци за безбедна е-пошта. Набавете список со е-пошта на производствени компании во САД за да пласирате на голем број локални производители. Купете производна база на податоци и поврзете нè. Започнете ја вашата маркетинг кампања преку е-пошта со нашите високо-насочени листи за е-пошта за производство на индустрија, за ефективни маркетинг комуникации и за генерирање на најдобри.

Производство база на податоци за е-пошта ви помага да ги достигнете Производствените компании, производителите и донесувачите на одлуки ширум светот. Добијте кориснички список со пораки денес! Контактирајте Инженеринг производители од целиот свет користејќи ја нашата база на податоци за е-пошта за производство. Добијте води од САД, Велика Британија, Канада, Блискиот исток и многу повеќе. Може да го преземете овој производ, да го интегрирате во вашиот CRM, да ги пронајдете потребните информации за контакт (без разлика дали се производство на е-пошта, телефонски броеви, броеви на факс, поштенски адреси, наслови, имиња или сите од горенаведените), а потоа водат е-пошта кои се поголема веројатност да резултира во продажба на B2B.

Започнете со маркетинг на вистинските луѓе веднаш. Нашите прирачни и автоматски процеси обезбедуваат дека нашата премија листа на американски производствени компании е точна и често се ажурира. Ако сакате да стапите во контакт со производителите, списоците со е-пошта од најновата веб-страница се оние што треба да ги користите. Затоа, започнете ги вашите кампањи во производството. Над сите детали за списокот со е-пошта. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент. Погледнете повеќе детали

Купи Производна листа со е-пошта

Износ на записи: Над 1 M

Вклучен список:

 • Контакт Име
 • Адреса
 • Град
 • Држава
 • Поштенски број
 • Телефонски број
 • Број на факс
 • E-mail адреса
 • веб-страница
 • име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: $ 5000 (еднократен надомест)

Производство Прашања и одговори со списоци со е-пошта

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води