+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

База на податоци за бизнис Манитоба

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

База на податоци за бизнис Манитоба

0
Адреса за деловна е-пошта на Манитоба
База на податоци за бизнис Манитоба

Деловна база на податоци „Манитоба“ од МБ држава Канада. Getе ги добиете сите списоци со деловни е-пошта од државата МБ. Сите списоци со деловни е-пошта се дуплираат и потврдени се човечки. Вие само ќе добиете активна деловна листа.

База на податоци за деловни активности „Манитоба“ е најдобриот список со е-пошта за промовирање на вашиот бизнис на оваа локација. Getе добиете водечки продажби од овој список со е-пошта за MB.

Купете листи за деловни мејлови на „Манитоба“ (МБ)

Износ на записи: 50,000

(Сите записи вклучуваат адреси на е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име на деловна активност

*Име за контакт

* Наслов на контакт

* Опис на главната поделба

* Sic 2 код

* Опис на кодот на 2

* адреса

* Град

* Поштенски код

* Држава

* И-мејл адреса

* Телефонски број

* Број на факс

* Веб-сајт адреса

* Бизнис категорија

* Вработени

* Волумен на продажба УСД

Тип на датотека: Excel, CSV

Неодамна ажурирана

Вкупен трошок: $ 100

(Еднократен надомест)
Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на база на податоци за деловни активности на Манитоба

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин