AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со телефонски броеви во Малезија

Најновата база на податоци за пошта ви обезбедува водечки телефонски број за промовирање на вашите кампањи за телемаркетинг или маркетинг со смс. Ние ви ја обезбедуваме само ажурираната листа на ладни повици. Тука ќе добиете телефонски список или список со мобилни телефони. Ако мислите да создадете ефективни кампањи за ладно повикување, тогаш ви предлагам да ја користите нашата телефонска листа. Може да ја купите нашата готова листа на телефонски броеви.

Имаме телефонски список и список на мобилни телефони од различни светски земји. Ако треба да добиете список со телефонски броеви од одредена земја, само што ќе ни кажете, нашиот тим ќе ја изгради вашата сопствена листа на мобилни или телефонски броеви на земја или личност. Вие купувате список со телефонски броеви од тука како безбедна и многу пониска цена.

Најновата база на податоци за испраќање, исто така, ви дава телефонски список бесплатно како тест за нашите податоци. Ние ви нудиме 10-20 телефонски броеви или список на мобилни броеви. Вие купувате податоци за повик за ладно. Сите наши води се влезни и дозвола основа.

Список со телефонски броеви во Малезија

0
Телефонски броеви во Малезија
Список со телефонски броеви во Малезија

Список со телефонски броеви во Малезија што можете да го користите за маркетинг и рекламирање на деловните активности во Малезија. За да купите нов локален или бесплатен телефонски број, кликнете на додавање во кошничка. Пребарувајте ги сите достапни телефонски броеви користејќи ги филтрите дадени на списокот со телефонски броеви за пребарување и купете ја Малезија.

Вклучивме овде, 100,000 список со телефонски броеви со потрошувачи со целосен контакт од Малезија. Нашата целата база на податоци за потрошувачи е валидна и заверена. Најновата база е една од најдобрите компании за снабдување на услуги во базата на податоци во овој свет. Купете го списокот со телефони за потрошувачи во Малезија и добијте целосен контакт како што се име, адреса, град итн.

Купете го телефонскиот список со луѓе во потрошувачите во Малезија

Вклучен список:

Име на лице за контакт
Контакт Адреса
Телефонски број
Одлучи датум

Вкупни телефонски броеви: 100,000

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 15к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

Телефонски список со клиенти на Малезија

Успешната маркетинг кампања зависи од тоа да знаете кого да наведете и да доставувате порака што одекнува од вашата публика. Услугите за најнова пошта за пошта или Најновата база на податоци ви помагаат лесно да го најдете вашиот насочен клиент за пласман на вашите производи. Оваа платформа ќе ви донесе повеќе напредувања за повеќеканални маркетинг кампањи и ви дава увид за подобрување на насочувањето на вашите маркетинг програми

Најновата база на податоци за испраќање или најновата база на податоци е најстариот доверлив сајт за испорака на правилниот список со телефони за потрошувачи во Малезија, за брзо пребарување на пристап до многу насочени потрошувачи на пазарот и продажба на сите ваши производи и услуги на вашата компанија. Овие можат да ја направат вашата услуга за клиенти повеќе ефикасна и сигурен за да го убедите вашиот клиент за купување на вашите производи ниту на вашите услуги.

Листа на потрошувачи на телефони во Малезија или телефонски список со потрошувачи на мобилни телефони од најновата база на податоци за пошта или најнови податоци.com се состои од следново:

  • 100,000 ажурирани точни записи собрани од различни доверливи платформи
  • Ви нуди прифатлива цена која изнесуваше 1,000 американски долари
  • Испратена навремена исплата
  • Инстант софтвер што може да се преземе, кој може да биде формат на датотека Excel CSV.
  • Можете да изберете кој било од начините на плаќање кои се следниве;
  • Visa картичка, мастер картичка, Paypal, skrill, Western Union и повеќе начини на плаќање за кои можете да платите.

Прашање и одговор на телефонскиот број во Малезија

Кога последен пат ажурирани се бројот на мобилниот телефон?

После тоа, секој месец го ажурираме списокот со броеви на контакт мобилен телефон. Ние ја градиме нашата мобилна листа од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци секој месец, ажурираме.

Кога ќе се достави списокот со броеви за мобилни телефони?

Затоа, откако ќе нарачате во рок од 4 часа, вашиот список со телефонски броеви ќе биде доставен, а за прилагодени контакти Водачите за мобилни телефони ви одземаме максимум 72 часа за изградба на податоци

Што е точноста на телефонските броеви?

Покрај тоа, Ние ви обезбедуваме 95% точност Мобилни броеви. Нашиот целосен мобилен број за контакт е потврден од човечко и компјутерско око.

Кој тип список на мобилни броеви што го обезбедувате?

Како заклучок, ние обезбедуваме деловен телефонски број, исто така, податоци за списокот на мобилни телефони на потрошувачите и лице за контакт со компанијата според наслов на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата. Исто така, можете да изградите список со мобилни телефони според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Овој список за телемаркетинг донесува предност во продажбата?

Со други зборови, Да, нашата листа за телемаркетинг донесе повеќе затворено водство за продажба за вашата компанија.

Користете список со мобилни броеви на која било платформа crm?

Покрај тоа, Да, можете да користите список со мобилни броеви на која било crm платформа.

Зошто ти верувам?

Како заклучок, ние работиме деловни активности од 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давател на списоци со телефонски броеви. Телефонскиот број на сите контакти е точен 95%. Ако добиете повеќе од 5% телефонски број на отскокнување, тогаш ќе го замениме нашиот телефонски број што се одбива. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за списокот со броеви за телемаркетинг?

Со други зборови, ние ќе ви обезбедиме Excel или CSV формат за списокот на нарачани броеви за телемаркетинг.

Листа за мобилни телефони имаат дозвола?

Слично на тоа, нашата листа на сите контактни броеви на мобилни телефони е основа за дозвола и подготвена е ГДРП.

Кој е вашиот список за телемаркетинг

Што е најважно, нашиот извор на списокот за телемаркетинг е различна платформа. Ги зедовме сите броеви за телемаркетинг од доверливи страници и се определуваме само во изворот. Ние правиме список со мобилни броеви од деловен извор и потрошувач.

Која цел ја користиме оваа листа со броеви на мобилни телефони?

Сепак, можете да ја користите оваа листа на броеви на мобилни телефони за да креирате маркетинг кампањи на вашата компанија преку смс или ладни повици.

Списокот со броеви за мобилни телефони е подготвен да го користи центарот за повици?

Како заклучок, да, нашиот список со броеви на мобилни телефони е подготвен да го користи центарот за повици. Ако сакате да го користите списокот со броеви на мобилни телефони, да го повикате центарот, подготвен да го користите за повик центар.

Поврзани води

whatsapp копче-мин