AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список на архитекти

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Архитекти Листа со е-пошта

0
Архитекти адреса на е-пошта
Список на архитекти

Списокот со списоци на архитекти ги содржи сите детали за контакт на архитектите од САД. Можете да стигнете до архитектот лесно користејќи го нашиот список за испраќање од архитекти. На оваа листа, ќе ги добиете сите детали за контакт со архитектот, како што се името, адресата, адресата на е-пошта на архитектот, телефонот и сличните информации што можете да ги користите за да ги достигнете.

Архитектите список ќе ви заштеди време и пари, бидејќи ние ја претставивме оваа листа, па ако можете да го купите овој список на Архитектите, тогаш треба да заштедите време и пари. Исто така, ако сакате да го добиете списокот на архитект во Европа и други земји, ве молиме, известете ни дека имаме и список од други земји.

Нашите архитекти поштенски списоци приложуваат целосни детали за контакт на врвни лиценцирани архитекти, дизајнери и инженери од различни области кои вклучуваат внатрешен дизајн, градежништво, осветлување и многу други, овие врвни директори на деловни активности се вклучени во сите фази на градежни проекти. На најновите поштенски списоци со услуги за архитектура за пошта и списоци со е-пошта, можете да достигнете врвни деловни професионалци, дизајнери и изведувачи во различни области, вклучувајќи дизајн на ентериер, градежништво, осветлување и многу повеќе.

Купи Архитекти Листа со е-пошта

Износ на записи: 23,000

Вклучен список:

  • Контакт Име
  • Адреса
  • Град
  • Држава
  • Поштенски број
  • Телефонски број
  • Број на факс
  • Адреса на адреса за архитектура
  • веб-страница
  • име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: 800 $ (еднократен надомест)

Список за е-пошта и е-пошта и Директориум на веб-страница на архитекти се очекува да ги содржи имињата и адресите што се соодветно регистрирани од соодветното правно лице, истите можат да бидат и под Кабинетот на шкотскиот регулатор, или алтернативно, Комисијата за Северна Ирска . Интернет-страница за бази на податоци, директориум и е-пошта Листа на архитекти со адреси за е-пошта.

Значи, додека вие ќе заштедите на вашиот бизнис многу пари што инаку би ги потрошиле на вашите производи или услуги без да имате успех, списокот ви обезбедува прецизно избрани и составени е-пошта на американски дизајнери за внатрешни работи, со што се зголеми сигурноста во успехот.
База на податоци за извршната пошта за нашите архитекти, е најсеопфатната банкарска информација за маркетинг, која ви овозможува да ја добивате вашата порака низ најмоќните и почитувани деловни луѓе на нациите.

Оваа премиум база на податоци за архитектура, како зграда што ја создава архитектот, е лесна и корисна; полн е со директни телефонски броеви, адреси за е-пошта на архитекти, адреси за пошта и друго. Секоја компанија има список на потенцијална продажба, затворени зделки, информации за контакт за луѓе што сакате да ги користат вашите производи и список на архитекти кои веќе ги имаат одредено вашите производи.

Архитектура Е-пошта маркетинг список е огромна база на податоци на адреси за е-пошта со цел подобрување на кампањите за комуникација и список со е-пошта. Ако имате понуди како опрема за градежништво, уметност и канцелариски материјали, електронски гаџети, деловни и финансиски услуги, софтверски пакети итн., Тогаш списоците за испраќање пошта Архитекти Поштенските списоци можат да ви овозможат лесно да стигнете до врвните носители на одлуки во индустријата за архитектура ширум светот.

Архитекти Листа на прашања Прашања и одговори

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин