AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Адвокатска е-пошта

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Адвокатска е-пошта

0
Адреса за е-пошта на адвокат
Адвокатска е-пошта

База на податоци за е-пошта на адвокатите ќе ви помогне да ги добиете сите детали за контакт со адвокатот од САД. Withе добиете со оваа поштенска листа со адвокатите, сите информации за името, адресата, телефонскиот број на адвокатот, адресата за е-пошта на адвокатот, итн. Ажурирана е-пошта на адвокат за адвокат, ажурирана и чиста листа со е-пошта за адвокат

Како бизнисите можат да вршат испорака преку списоците за испраќање на адвокатите Пазарот честопати го доведува во прашање образложението за инвестирање во списоците со е-пошта на адвокатите, особено кога тие имаат идеални услуги, список на насочена публика, па дури и постојна база на податоци за маркетинг. Нашите многу стратешки и автентични списоци со адвокати за испраќање и адвокатите се осигураат дека можете директно да контактирате со релевантните правни светски лидери на високо ниво и потенцијалните клиенти.

Контактирајте лесно со големите правни фирми и нивните клучни носители на одлуки со нашата многу точна и 100% потврдена база на податоци со висок потенцијал за контакт на адвокати и адвокати од целиот свет. Со нашиот добро истражуван адвокат - Адвокатите за е-пошта и списоците за е-пошта, стигнете до најпознатите правници од врвни правни фирми низ целиот свет.

Листа за база на податоци на адвокатите за правни лица за продажба

Адвокатската е-пошта ги вклучува сите информации за контакт на адвокатите во САД, како име на адвокат, адреса, адреса на е-пошта, телефон, итн. Тука се собрани сите информации на адвокатот, така што луѓето можат лесно да ги добијат информациите на адвокатите. Ако сакате да го добиете максималниот список со адвокати на е-пошта, треба да го користите нашиот список за испраќање затоа што сите наши списоци за испраќање се валидни, ажурирани и тргнете се.

База на податоци за е-пошта на адвокатите ќе ви ги обезбеди сите списоци со контакти на адвокатската фирма. Може да добиете и лична адреса за е-пошта на адвокатот. Најновата база на податоци за испраќање ви овозможува база на податоци за е-пошта според наслови на работни места. Нашите адреси за е-пошта на адвокатите се двокреветни и чисти. Сите наши записи вклучуваат адреси за испраќање. Може да добиете и корисничка адреса за е-пошта за потенцијален клиент.

Износ на записи: 50,000

Списокот вклучува:

Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
Контакт со деловна адреса за е-пошта
Бизнис контакт Телефонски број
Бизнис факс број
веб-страница адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија
Тип на датотека: Excel, CSV

Ажурирано: Неодамна ажурирано

Вкупен трошок: $ 1000

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на е-пошта на адвокатот

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води