AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа со е-пошта на новинари

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Листа со е-пошта на новинари

0
Адреса за е-пошта на новинар
Листа со е-пошта на новинари

Списокот со е-пошта на новинарите ќе ви помогне да ги добиете сите детали за контакт со новинари во САД. Ако мислите да создадете кампањи за маркетинг преку е-пошта со лице за медиуми како новинар, тогаш можете да ја користите нашата листа на е-пошта за новинари. Затоа што нашиот список со контакти за новинари е ажуриран и заверен.

Новинар честопати е спроти строг рок, а работата во редакција не секогаш го следи стандардното работно време. За да стигнете до овие зафатени професионалци на кои им требаат вашите производи, потребен ви е список со е-пошта за новинари што ќе ви помогне да го искористите првиот контакт. Нашата е-пошта е полна со информации за контакт што ви се потребни, од адреси на е-пошта на Новинар до броеви на факс, и може да ви помогне да изградите посилни врски со професионалци кои најверојатно се заинтересирани за вашиот производ или услуга. Лесно јавете се и испратете ги е-поштата со помош на точни, верификувани човечки е-адреси на е-пошта. За да остварите силни деловни контакти во брзиот свет на новинарството, потребен ви е верифициран список со е-пошта за контакт со новинари

 

Купете список со е-пошта за контакт со новинари

Како новинар од неколку минути е најважната личност за промоција на вашиот бизнис преку медиуми. Можете да испратите вести од вашата компанија или понуда и објава од новинар. Најновата база на податоци за испраќање ја изгради списокот со е-пошта со контакти на новинари за нашиот клиент. Имаме изградено список со контакти за новинари од САД. Доколку мислите дека ви треба список со контакти со новинари, тогаш можете да го користите нашиот список за новинари. Овој список на новинари ќе им даде на сите новинари во САД целосни информации за контакт.

Износ на записи: 885

Вклучен список:

  • Контакт Име
  • Адреса
  • Град
  • Држава
  • Поштенски број
  • Телефонски број
  • Број на факс
  • E-mail адреса
  • веб-страница
  • име на компанија

Вид на датотека: MS word, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: $ 70 (еднократен надомест)

Прашање и одговор на списокот со е-пошта на новинарот

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин