AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Пораки за накит

 • Пониски цени
 • 90% Точни
 • Свежи и исчистени
 • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Пораки за накит

0
Адреса за е-пошта на накит
е-пошта на накит

Списокот за испраќање на накит ги вклучува само информациите за контакт со деловните златарници во САД. Ако мислите да купите список со накит, тогаш можете да го пробате со нашиот список со контакти. Сите се точни податоци и разновидни податоци.
Новата база на податоци на Интернет им овозможува на накит-бази на е-пошта на компании и деловни активности за промовирање на вашата услуга или производи до корпорации и индустрии. Нова онлајн база на податоци, ние сме доверлив накит и давател на услуги за маркетинг на е-пошта и веруваме во долгорочни деловни односи со професионалци.

Многу успешни приказни поврзани со овој пакет бази на податоци за е-пошта; многу клиенти го развиле својот бизнис користејќи Список за пораки на накит, обезбеден од Пакет база на податоци за накитници. Новата онлајн база на податоци, исто така, обезбедува пан-индиска база на податоци за накитници во Индија, државни мудро накитници База на податоци за е-пошта и градски паметни накит База за е-пошта и сите видови на маркетинг-мејл база на податоци со лична карта и многу повеќе за раст на вашиот бизнис.

Пакетот за е-пошта за накитници за накит е најдобар за правење наменски маркетинг на е-пошта на вашите производи, услуги, деловни активности и сл. Стапката е многу ниска, многу висока стапка на конверзија, добра за маркетинг преку е-пошта и други мрежни бизниси, 100% бесплатни пораки за спам, висок одговор, сооднос, валидни и проверени адреси за е-пошта, собрани од доверливи и оригинални ресурси, итн.

Пораки за накит Е-пошта со нови контакти се едни од најтешките аспекти на деловниот маркетинг, но кога имате консолидиран список со е-пошта за оние што работат во индустријата кои се најрелевантни за вашата кампања, можете да креирате врски и да испуштите зделки. Од продажба или справување со злато до нудење нови услуги или обезбедување високо-технолошки алатки, има многу причини што можеби ќе треба да ги достигнете во продавниците за накит. Списоците со е-пошта што ги обезбедуваме ви овозможуваат да преземате консолидиран список со најважните контакти за вашата деловна активност со сите потребни информации.

Оваа насочена листа на олово може да ви помогне да стапите во контакт со точните луѓе што ги баравте: оние што работат во продавници за накит. Опциите на списокот со е-пошта исто така може да се прилагодат, па доколку сакате да го разгледате вашиот список според титулата на работа или локацијата, појдете на тоа! Обидете се со една од нашите списоци и искористете ја оваа златна можност денес!

Купи список за накит за накит

Износ на записи: 7,000

Вклучен список:

 • Контакт Име
 • Адреса
 • Град
 • Држава
 • Поштенски број
 • Телефонски број
 • Број на факс
 • Адреса за е-пошта на накит
 • веб-страница
 • име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: $ 300 (еднократен надомест)

Накитници пораки со прашања и одговори

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води