+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Италија База на е-пошта

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Италија База на е-пошта

Италија е-пошта со база на податоци за промовирање на вашиот бизнис во Италија. Имаме добра база на податоци за е-пошта од Италија. Ако имате повеќе време да потрошите за градење на насочени списоци со е-пошта и потрошивте повеќе пари за добивање добра база на податоци за е-пошта за вашиот бизнис, така да можеме да ви помогнеме да добиете квалитетни и насочени списоци со е-пошта. Можете да ја користите нашата база на податоци за е-пошта во Италија за вашиот бизнис. База на податоци за е-пошта во Италија ќе ви помогне лесно да стигнете до италијанскиот бизнис или потрошувачкото лице. Можете да ја користите оваа е-адреса за е-пошта во Италија до вашите маркетинг кампањи за е-пошта.

Најновата база на податоци за испраќање има милиони собирање на италијанска база на податоци за бизнис и е-пошта за потрошувачи од каде можете да го направите вашиот идентитет во секторот за онлајн маркетинг. Предностите на оваа компанија се очигледни. Оваа компанија има организиран список на обемни податоци; од оваа продавница можете да добиете какви било типови бази на податоци за е-пошта според вашите барања. Европа е добро место за воспоставување на вашиот бизнис во оваа област. Значи, ако сакате да ја промовирате вашата деловна активност во Европа, тогаш треба да го користите списокот со пораки во Италија затоа што Италија е најважната земја од Европа.

База на податоци за деловни е-пошта во Италија

0
Адреса за е-пошта на Италија B2B
База на податоци за деловни е-пошта во Италија

База на податоци за деловни е-пошта во Италија содржат само активни информации за деловен контакт со Италија. Getе добиете база на податоци за бизнис-е-пошта 10,000,00 Италија, доколку ја купите оваа листа со е-пошта. Можете да ја користите оваа италијанска база на податоци за деловни е-пошта за маркетинг на е-пошта на вашата компанија, исто така, кампањи за ладно повикување. Пред сè, детали за базата на податоци за деловна е-пошта во Италија.

Купете Свежи и ажурирани списоци со е-пошта на B2B Италија

Износ на записи : 860,000

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Презиме * Возраст * адреса * Адреса на е-пошта

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

База на податоци за потрошувачи на е-пошта во Италија

0
Адреса за е-пошта на Италија B2C
База на податоци за потрошувачи на е-пошта во Италија

Базата на податоци за потрошувачи со е-пошта ги содржи сите лични податоци за контакт со Италијанците. Italyе стигнете до Италијанците со оваа италијанска база на податоци за е-пошта за потрошувачи. Вие исто така можете да изградите своја и специфична база на податоци за потрошувачи на е-пошта од Италија од нас. Ние исто така ви помагаме да управувате со поштенските кампањи во Италија.

Купете Свежи и ажурирани списоци со е-пошта со Италија B2C

Износ на записи: 3,000,000

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име на контакт * Возраст * адреса

* И-мејл адреса * Ip адреса * Телефонски број

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Италија Прашање и одговор на база на е-пошта во Италија

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин