AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа на болнички контакти

 • Пониски цени
 • 90% Точни
 • Свежи и исчистени
 • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Листа на болнички контакти

0
Адреса за контакт со болница
Список со е-пошта за бизнис на општа медицинска и хируршка болница

Списокот со контакти во болниците ги опфаќа сите информации за контакт во болници во САД, како што се името на болницата, адресата, адресата на е-пошта, телефонот и слично. Ако мислите дека ќе стигнете до болничката индустрија, тогаш можете да го користите нашиот список за испраќање затоа што овој мејлинг-список е двојно вклучен и ажуриран. Ние сме најдобрата компанија за услуги на списоци со е-пошта во болница во светот. Најновата база на податоци за испраќање ги потврдува сите податоци со компјутер и човечко око.

Овој список со е-пошта вклучува само податоци за САД, така што ако мислите дека ќе добиете список со други болнички места, тогаш можете да контактирате со нас. Ние ќе помогнеме да се изградат вашите насочени болнички пошта.

Списокот со е-пошта на болницата ги содржи сите детали за контакт во болницата во САД. Ако мислите дека ќе создадете список со е-пошта во болница, тогаш ви препорачувам да го користите списокот со списоци во болници, затоа што го претпоставува списокот со контакти со болници. Ова водство во болничко пошта ќе ви помогне да добиете информации за контакт со болницата или клиниката од највисоко ниво.

Купи список со е-пошта во болница

Медицинскиот маркетинг е полесен од кога и да било со оваа подготвена за преземање списоци со е-пошта во болницата и базата со податоци за испраќање од оваа подготвена болничка листа е полна со интегрални информации за директен контакт на важни лекари, менаџери и персонал за здравствена заштита. Нашите специјализирани служби од светска класа вклучуваат трансплантација на срцето, белите дробови и црниот дроб, трансплантациите на коскената срцевина, повредите на 'рбетниот столб, педијатриски кардиолошки услуги и медицинска генетика.

Купете го овој огромен контакт список со вработени во болниците и започнете да градите подобра кампања за здравствена заштита денес! Користете ја оваа целна болничка е-пошта за да ја зголемите фармацевтската маркетинг кампања или да ги известите оние во светот на здравството за вашата компанија и нејзините производи или услуги. Барате локација и информации за контакт на сите наши болници, услуги во заедницата и клиниките?

Износ на записи: 120,000

Вклучен список:

 • Контакт Име
 • Адреса
 • Град
 • Држава
 • Поштенски број
 • Телефонски број
 • Број на факс
 • Адреса на е-пошта во болница
 • веб-страница
 • име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: 800 $ (еднократен надомест)

Болнички списоци со прашања и одговори

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води