AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа на е-пошта за средно училиште

  • Пониски цени
  • 90% Точни
  • Свежи и исчистени
  • неодамна ажурирани

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Листа на е-пошта за средно училиште

0
Адреса за е-пошта на тренери од средно училиште
Листа на е-пошта за средно училиште

Список со е-пошта за тренери во средно училиште исполнет со имиња на фудбалски тренери од САД. Нашата средношколска средна пошта ги наведува најдобрите цени за гаранција со 95% гаранција за испорака. Кога ќе го купите нашиот список со е-пошта, ќе добиете потврдена база за е-пошта за тренери што може да ја користите за да стигнете до вашата целна публика.

Вие исто така може да го направите вашиот таргетиран тренер мејлинг-список од нас. Ние ќе ви помогнеме да ги изградите вашите насочени листи за испраќање тренери од фудбалски тренер, ракометен тренер, тренер за крикет, фудбалски тренер и др. Купете ги сега нашите списоци со е-пошта за тренери. Бесплатен пристап на кој било уред. Пристап до колеги, средни училишта и coуниор тренери насекаде во кое било време. достапна на апликацијата Апликација Апликација Андроид на Google Play.

Списокот со е-пошта за тренери во средно училиште ќе ви помогне да стигнете до училишните тренери во САД. Оваа листа на е-пошта можете да ја користите за да ја зголемите продажбата на вашата компанија. Списокот за испраќање на тренери во средно училиште е најмногу увоз за пошта за увоз за вашиот бизнис. Ако мислите дека ќе создадете список со е-пошта за тренери за училишни држави, тогаш можете да пробате со Најновата база на податоци за испраќање.

Купете ги таргетираните списоци со тренери за средношколци

Студенти-спортисти и нивни родители / старатели, тренери, спортски директори, овластени спортски тренери, медицински сестри, училишни и тимски лекари, советници за водство, наставници од средно училиште и средношколци и специјалисти 6-12, директори одговорни за училишен марш бенд , вработените или волонтерите кои помагаат во атлетиката и лекарите мора да учат за последиците од повредите на главата и потрес на мозокот преку програми за обука и пишани материјали.

Износ на записи: 17,391
Списокот вклучува:
Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
Контакт е-маил адреса
Контакт телефонски број
Број на факс
Веб-сајт адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија

Тип на датотека: Excel, CSV
Ажурирано: Неодамна ажурирано

Вкупен трошок: $ 800
(Еднократен надомест)
Испорака: веднаш преземете.

Тренери од средношколци Прашања за прашања во е-пошта и одговори

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води