+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Германија База на е-пошта

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Германија База на е-пошта

Список со е-пошта Германија ви го дава најновиот 2019 База на податоци за е-пошта во Германија за вашите деловни маркетинг кампањи за е-пошта. Ние ви даваме високо квалитетни бази на податоци за е-пошта во Германија за да донесат продажба за вашите компании. Доколку сакате да ги промовирате вашите производи или услуги во Германија, можете да ги користите нашите бази на податоци за е-пошта во Германија. Најновата база на податоци е една од најпопуларните компании за снабдувачи на бази на податоци за е-пошта за Германија база на податоци за е-пошта.

Листа на деловни пораки во Германија

0
Адреса за пошта на Германија B2B
Листа на деловни пораки во Германија

Список за бази на податоци за деловни или е-пошта за потрошувачи. Доколку сакате да креирате кампањи за е-пошта на германски јазик, можете да ги користите нашите списоци со деловни мејлови во Германија за да креирате ваша компанија Поштенски кампањи.

Листа со деловни мејлови во Германија ќе ви помогнат да ги достигнете германските деловни луѓе. Пред сè, детали за деловни пораки во Германија. Може да добиете и список со е-пошта од листа со е-пошта

Купете ја најновата база на податоци за испраќање во Германија B2B

Износ на записи: 56,000

(Оттука, сите записи вклучуваат проект за е-пошта)

Вклучување на списокот:

* Име на компанијата * Адреса * Град * Поштенски код * Адреса за е-пошта

* Телефонски број * Број на факс * Име за контакт со лице

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

База на податоци за потрошувачи на е-пошта во Германија

0
Адреса за е-пошта на Германија B2C
База на податоци за потрошувачи на е-пошта во Германија

Базата на податоци за потрошувачи во е-пошта во Германија вклучува лични детали за контакт со локалните жители на Германија. Germanе стигнете до германскиот народ лесно со базата на податоци за потрошувачи на е-пошта во Германија. 90% точни информации за контакт. Пред сè, детали за базата на податоци за потрошувачи на е-пошта во Германија.

Купете најнова база на податоци за е-пошта за Германија B2C

Износ на записи : 860,000

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Презиме * Возраст

* адреса * адреса на е-пошта

Тип на датотека: Excel, CSV

Последно ажурирање: неодамна

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на база на е-пошта во Германија

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин